O mně

Jmenuji se Eva Zavadilová a narodila jsem se v Brně. Masážím jsem se  začala více věnovat před třemi lety. Vždy jsem tuto práci obdivovala, tělo mě zajímá  jako celek. V té době jsem již pracovala několik let s energiemi, převážně s Reiki, Shambalou 1024 a Reiki Imarou. Ráda experimentuji, co všechno se dá dělat a jak se tyto energie přenášejí  i  dálkově. Je úžasné, jak to funguje.  Poznala  jsem  skvělou lektorku, díky které jsem v sobě objevila vlohy pro toto krásné povolání.

Později  jsem si  uvědomila, že klasická masáž v dnešní době nestačí. Je to jen jakýsi základ, na kterém člověk staví, ale je velké množství dalších zajímavých masážních technik. Postupně jsem se dostala až k reflexologii a čínské tlakové masáži. Vždy mě fascinovalo tělo a jeho schopnosti, jak lze prostřednictvím několika bodů  pomoci lidem po různých zdravotních problémech.  Nevyhledávám farmaceutické léky. Naopak hledám vždy řešení a pomoc v alternativní medicíně a v tom co již umím. Prošla jsem kurzy vedené  manžely Patakyovými, žáky Jiřího Janči – průkopníka reflexologie a alternativní medicíny u nás. Je úžasné, co všechno se dá zvládnout  harmonizovaným tlakem  na určité body,  případně i s pomoci psychoterapie. Po těchto kurzech jsem se začala více věnovat čínské tlakové masáži (akupresuře), meridiánům a akupresurním bodům. Tahle masáž je velmi oblíbená, protože je hodně účinná.

20140706_194518Svět masáží je velmi  zajímavý a pestrý, proto se stále učím nové věci.  Důležité pro mě je, že v této práci vidím smysl a dělám ji s láskou. Jsem empatická a na úrovni, proto ke každému klientovi přistupuji individuálně. Nepracuji na kvantitu,  důležitá je pro mě kvalita a spokojenost klienta. Masáže jsou také úžasný relax, který může vyřešit nejen množství zdravotních problémů, ale také srovnat člověka psychicky, vypnout od všeho a nechat se unášet kouzlem dotyků, vůní a krásnou hudbou.

V roce 2013 jsem se rozhodla pro nový masážní zážitek a absolvovala jsem celostní smyslnou tantrickou masážní školu v Praze. Škola zahrnuje několik kurzů, na kterých je možné se naučit různé masážní techniky, které jsou novým směrem ve světě masáží. Původně jsem se domnívala, že chci pouze rozšířit masážní nabídku, ale již po prvním kurzu jsem zjistila, že jsem tam převážně kvůli sobě. Uvědomila jsem si  řadu  věcí spojených se sexualitou, která je pro mnoho lidí stále ještě tabu. Vždyť kolik manželství  nebo jiných vztahů   krachuje na stereotypu, nedostatku něhy a dotyků… Díky speciálním masážím s příjemnými rituály se člověk může navrátit zpět do harmonie, probouzí v sobě lásku, otevírá srdce a dokáže se i hloubkově uvolnit a vypnout od každodenního shonu a stresu.

otoceny 20140706_190611Kromě masáží se zajímám o psychologii, duchovní vědy a alternativní medicínu. Před pár lety jsem si udělala několik kurzů, mj. „jak pracovat s vlastním podvědomím“, „práce v hladině alfa“, „sebepoznání“ a „jak na emoce“.  Tyto kurzy mě doslova změnily a díky neustálé práci na sobě samé, kdy odhaluji své horší já, nacházím k sobě cestu.  I přes všechno co se děje, se snažím být pozitivní a věřit, že bude stále lépe. Věřím, že každý je ve svém životě strůjcem svého štěstí. Způsobem myšlení člověk ovlivňuje svůj život. Negativní myšlenky přitahují negativní věci a naopak pozitivním myšlením je možno život výrazně zlepšit. Ovládnutí své mysli je složité, ale naučit se používat své podvědomí pro své pozitivní účely je  možné. Stačí jen chtít něco změnit a pustit dobro do svého života.

Mluvím plynně anglicky, italsky a pasivně německy. Na všechny uvedené masáže mám certifikáty.

I speak fluently english, parlo bene italiano, und ich spreche ein bischen deutsch.