access body processes

ÚLEVA PŘI OČKOVÁNÍ
zcela nový tělesný proces, který se aplikuje několik dní před očkováním aspoň 2x-3x a hned po očkování. Uvolňuje z těla stres, strach, negativní vlivy a nastavuje v těle klid a pocit, že to člověk zvládne a nemusí u toho trpět. Tento tělesný proces je nově součástí energetického faceliftu, 

AKTIVACE LYMFY
tento tělesný proces je zaměřený na lymfatický systéme a systéme žláz, primárně pro sluch, uši a ucpané sinusy. Přikládáním rukou na různé místa se spouští proces, který aktivuje lymfatický systém a pomáhá s vylučováním toxinů a těžkých kovů z těla. Lidé co mají potíže se sluchem, mají pískání v uších, nebo špatně slyší, tento proces může být pro ně velkým přínosem. Jako malé děti jsme slyšeli všechno, ale pokud děti slyší, že se rodiče hádají nebo se baví o problémech tak to slyšet nechtějí a tím dávají informace svému tělu, aby to nějakým způsobem zablokovalo a to ničí jejich sluch v dospělosti. Přesvědčení, že nechceme některé věci slyšet se projevuje tím, že ve skutečnosti tělo zařídí, aby tomu tak skutečně bylo. 

TAH NA BRANKU

Každý si přeje něco v životě a každý má jinou cestu jak toho dosáhnout. Stává se vám, že si něco přejete a lidé vás začnou od toho odrazovat nebo přichází první překážky, pochyby a člověk se snadno od své cesty odkloní. Je to jako, když lodě plují a mořský proud je odnáší jinam, ale vždy se díky kompasu vrátí do svého správného směru, aby dojely do cíle. Možná, že víte co byste chtěli dosáhnout, čím byste se chtěli zabývat, máte schopnosti, ale nevíte ten správný směr, jak to celé uchopit. Jak vůbec je možné zjistit co byste v životě chtěli? Proces umožňuje našemu tělu programovaní, které spouští to co bychom opravdu chtěli. Energií, které tomu brání zvenku i zevnitř je spousta a jedna z možností, které to čistí je tento tělesný proces. Proces nám umožní se dostat víc do vlastního středu, být sami sebou, pomůže zůstat na své cestě a posílí vaší důvěru a vnitřní sílu

ZLEPŠENÍ FUNKCE MOZKU
Jedná se o zvětšení mozkové kapacity.  Proces aktivuje a rozšiřuje mozkové funkce a jejich kapacitu. Zlepšuje paměť a celkově se člověk cítí lépe 

OBNOVA ŽIVOTNÍ (SEXUÁLNÍ) ENERGIE

Tento proces podporuje a obohacuje naši intimitu, startuje životní energii a vnímání, čeho všeho jsme v této oblasti schopni, čemu všemu se můžeme otevřít a co prožívat. Vylepšuje schopnost otevřít se různým sexuálním hrátkám a praktikám a schopnost učení se novým věcem. Je velmi vhodný pro všechny, kdo si prostě sexualitu chtějí konečně užívat plnými doušky bez ohledu na názory a soudy ostatních. Tento proces zároveň uvolňuje stres spojený s odmítnutím  našeho těla a jedinečných potřeb našeho těla v intimní oblasti.
Jste sexuální léčitel? pokud máte pocit, že při sexu jste tam více pro tu druhou osobu a vás to oslabuje energeticky, váš život stagnuje a život vašeho protějška naopak oživl, prospívá ve všech směrech?
Při tomto tělesném procesu se budu dotýkat neintimních míst na těle

RELAXACE A UVOLNĚNÍ

Tento tělesný proces je úžasný a přináší do života lehkost.  Mohu říct, že s ním pracuji pravidelně, kdykoliv začínám masáž ho spustím aspoň na chvilku, aby se tělo uvolnilo a naladilo na jiné frekvence. Je skvělý kdykoliv jsou svaly unavené, přepracované, zatuhlé, nebo se člověk cítí unavený, otrávený, bez nálady, ve stresu. Po spuštění procesu, většinou každý vnímá relaxaci, jak se uvolňují postupně svaly a celkově tělo, hlava. V dnešním světě má relaxace důležité místo. Dobře se po něm usíná s čistou hlavou. 

OBNOVA ŽIVOTNÍCH MOŽNOSTÍ

Jedná se o velmi silný prožitkový tělesný proces, který uvolňuje z těla těžké energie, které člověku berou energii. Je vhodný pro lidi, který mají sebedestruktivní myšlenky, nízké sebevědomí, měli obtížné dětství, byli vychováváni uzurpátory s násilnickými sklony či s takovými lidmi žijí a tím pádem jsou uzavření, prožívají strach, úzkost, nejistotu, pochyby o sobě. Je to i pro lidi, kteří mají panickou hrůzu z něčeho, sebevražedné sklony a mají pocit jako by je něco ovládalo a bralo energii. 
Pomocí různých čistících prohlášení a aktivací tohoto tělesného procesu, můžeme postupně momentální stav uvolnit, nastartovat změnu v těle a navodit klid.  

RADOST Z TĚLA

My si nosíme ve svých tělesných buňkách spousty emocí, které jsme si tam naskládali během života a které z velké části nejsou vůbec naše. Jsou rodičů, prarodičů, příbuzných, spolužáků, partnerů atd. Nebo naše děti můžou domů nosit emoční problémy svých učitelů. Veškeré intenzity usazené v našich buňkách nám nedovolí užívat si našeho života tak jak bychom si přáli a jak by to bylo možné. Tento proces toto odstraňuje z těla. Cílem je dostat se do přirozeného stavu být v radosti. Proces je velmi vhodný i pro lidi s depresemi, nebo lidi, kteří nejsou ve svém těle, nejsou přítomni, nedokáži se dostat to stavu tady a teď a nedokáži se z ničeho radovat.

UVOLNĚNÍ SE ZE STRACHŮ

Kolik různých strachů jsme nasbírali během života? Mnoho z nich nám bylo předáno z genů nebo z minulých životů, a mnohdy o nich ani nevíme, dokud se neobjevá situace, při kterých vylezou ven a můze nás to paralizovat (vyděsit). Mnoho dalších strachů jsme nabrali jako malé děti nebo přebrali od druhých lidí či jsme si je vytvořili sami. Je to energie, která nás drží zpět od našich snů či otevření nových možností. Kolikrát jsme slyšeli, že něco není možné a že to nedokážeme? Strach může být i dobrý, takový který nás ochraňuje od špatných rozhodnutí, ale pokud nám strach začne řídit život a my nedokážeme udělat ten krok z komfortní zóny, tak s tim můžeme pracovat.

A mnoho dalších tělesných procesů
- zrak, traumata, alergie, genetická zátěž, imunitní systém, buněčná pamět atd.