ITeraCare

ITeraCare – Brno

pokud si tento přístroj chcete zakoupit, zavolejte-napište, ráda Vám ho zprostředkuji.  Investice do přístroje je pouze 499 Euro.
Jednoduché použití bez mobilů, aplikací, zvládne to každý.

iTeraCare je českém trhu opravdu jen pár měsícú, tudíž o ní skoro nikdo neví. Laicky řečeno přístroj je podobný fénu, fouká teplý vzduch a hučí a je potřeba ho při používání držet v ruce popř existují držáky.  Co má tedy navíc oproti fénu? Základem jsou tři frekvence a modré terapeutické světlo. Tyto frekvence se foukají do těla a spouští dynamický proces. 
S čím nám může pomoci: jakékoliv bolesti v těle, zad, nohou, hlavy…problémy očí, uší, čelisti, krk, nachlazení, chronické problémy, revma, pohybové potíže, kožní virážky, ekzémy, celulitida, očista, aktivace meridiánů a orgánů, příliv energie, prohřátí těla, stabilizace krevního tlaku, cévy, žíly, bradavice atd. 

7 účinků iTeraCare

(1) Identifikace – Schopný detekovat blokádu, zánět a nádor v našem těle – Na problematických partiích člověk pocítí bolest, pálení a mravenčení – Podle tradiční čínské medicíny: blokáda způsobí bolest, žádná bolest znamená žádnou blokádu Princip: Tera Hertz frekvence může proniknout kůží o 20-30 cm. Je tedy schopen dosáhnout kostní dřeně. Blokované oblasti budou bolestivé.

(2) Eliminace nezdravých buněk – Po určité době používání iTeraCare se nádor postupně zmenšuje a mizí, bolest postupně ustupuje Princip: Vlnové vibrace Tera Hertz jsou stejné jako u našich normálních buněk, abnormální nebo mutované buňky absorbují velkou část energie Tera Hertz a budou eliminovány. Před použitím iTeraCare se doporučuje vypít teplou vodu, která pomůže odstranit nezdravé buňky

(3) Aktivace inertních buněk – Po použití iTeraCare se tělo bude cítit pohodlněji a energičtěji Princip: Normální buňky budou absorbovat energii Tera Hertz a mírné zvýšení teploty a spící buňky budou aktivovány.

- Podle starověkého řeckého otce medicíny Hippokrata, pokud existuje způsob, jak zahřát kosti, pak lze léčit všechny nemoci.

(4) Oprava poškozených buněk – Každodenní používání iTeraCare na oblastech našeho těla pomůže zlepšit regeneraci našich buněk. Princip: Terahertzová frekvence má stejnou rezonanci s normálními buňkami, indukuje a posiluje organické molekuly DNA posílením samoopravných funkcí tělesných buněk

(5) Čistý lymfatický systém – Použití iTeraCare na lymfatické oblasti pomůže vyčistit krevní nečistoty a vnitřní tělo, zlepšit krevní oběh, odstranit sraženiny a změkčit naše cévy Princip: Tera Hertzova vlna rozšiřuje naše cévy, snižuje odpor a viskozitu krve, zlepšuje krevní oběh a předchází nemocem (

6) Čisté meridiány – Stimulujte akupunkturní body, zlepšujte cirkulaci Qi, zlepšujte krevní oběh a zvyšujte rychlost metabolismu Princip: Tera Hertz frekvence rezonuje s našimi normálními buňkami, zlepšuje krevní oběh, čistí meridiány a posiluje naše tělo

(7) Odstraňte tělesnou vlhkost – Použití iTeraCare na našem těle odstraní zbytečnou tělesnou vlhkost, vyrovná v těle kyselost a zásaditost Princip: Normální buňky budou mírně absorbovat energii Tera Hertz a mírně zvýší teplotu, aby se naše tělo zahřálo a nezdravá tělesná vlhkost se odstraní

Vodu nabíjíme od 30 sekund do 3 minut, ta se před osetřením pije vlažná a ideálně pijeme takto navibrovanou vodu po celý den. Můžeme s ní vařit, zalívat kytky, pro zvířátka, těmito frekvencemi můžeme nabíjet jídlo, kávu, smoothie atd. Vysoušíme si tím i vlasy, kvalita vlasů je úplně jiná, dokonce i dorůstají vlasy, jsou bohatší atd.

Pozor, najdou se i prodejci, kteří prodávají stejný přístroj za 1500 Euro. Záruka přístroje od společnosti je 1 rok. Pro více informací zavolejte nebo napište. Ráda Vám tento přístroj zprostředkuji a přidám Vás do skupin, kde můžete čerpat zkušenosti a cenné informace. 

foto a videa :
IMG_20220917_120537 IMG-20220917-WA0011