Cranio sakral balancing

Kraniosakrální ošetření je jemná, šetrná, fyzická a manuální technika, která má velmi hluboký vliv na celý stav těla, duši, ale i mysl. Jedná se o mikro pohyby v různých pozicích, které jsou velmi příjemné a navozují pocit klidu a uvolnění. Uvolňují nejen blokády z těla, ale i z podvědomí.
Naučila jsem se i energetický kraniosakrální ošetření, kdy zůstávám na místě a působím zcela jiným způsobem. I když se mi nehýbou ruce, přesto klient cítí mikro pohyb a to vytváří v těle absolutně fascinující pocit. Je to těžké vyjádřit a každý člověk je individuální a bude to vnímat jinak. 
Dle mnoha lidí, kteří od mně toto ošetření vyzkoušeli (v kombinované formě) tak mi řekli, že je to výjimečný pocit, kdy člověk dokáže zcela vypnout nejen v hlavě, ale i v těle. A o to nám vlastně jde, dovolit si vypnout a nechat všechny starosti se rozplynout a a aspoň chvilku zažít stav, kdy člověku je opravdu hezky. Po takovém ošetření, mnohým přichází psychická úleva, najednou ví co mají dělat, přichází nové nápady a odchází odlehčení s dobrou náladou. Když je člověk klidný, lehký uvnitř, tak je možné všechno. Psychika nás dokáže úplně rozložit a v tu chvíli člověk má pocit, že nic nedokáže, je vzteklý a nemá chuť tvořit, pracovat…
U kraniosakrálního ošetření se nespouští žádný typ energií jako např u Reiki, jsem pouze v přítomnosti s danou částí těla a pracuji dle kraniosakrálního rytmu, pouze poslouchám tu část co si v tu danou chvíli přeje. Je to zase trošku něco jiného nicméně tuto práci miluji nejen poskytovat, ale i přijímat. Každá metoda je jiná, ale mnohé mají společné, cílem je, aby se člověk cítil uvolněně, šťastně a dobil se energií. Bohužel dnešní doba tu energii nám všem bere a vnímám jak moc je důležité aspoň trošku ji vracet celé naší bytosti.

Výhodou tohoto ošetření je, že klient zůstává oblečený, nepoužívá se žádný masážní olej. Je možné kombinovat s jakýmkoliv jiným ošetřením, masáží, před Access Bars. 
Pokud nevíte, ráda Vám poradím. Těším se na setkání s Vámi.