Příležitost pro Vás

Víte, že mít a nemít peníze je pouze vaše tvorba?

Jaký by to bylo, kdybyste si dovolili být bohatí? A dovolili penězům tvořit další peníze i když třeba spíte? To zní skvěle, že?
Ale mnozí hned namítnou, že to přece není možné, na peníze je potřeba se pořádně fyzicky namakat. A když člověk nepracuje, tak za tím musí něco být. Já jsem si to taky dřív myslela, že nedokážu vydělat peníze jinak než jen fyzicky přítomna. Naštěstí jsem mnoho těchto omezení vymazala díky metodě Access Bars a to mě posunulo k tomu se otevřít novým příležitostem.

Tak a co když existují způsoby, jak generovat peníze jinak a ještě se u toho dobře bavit?

Proto aby jste se mohli posunout a tvořit peníze, je potřeba přizvat do života i nějakou příležitost. Těch je kolem nás mraky, stačí si vybrat tu, která s námi rezonuje, přinese nám radost, lehkost, přínos a i ty peníze. A když to bude přínosem pro nás, tak může být i ostatním. Stačí si to vybrat a jít do akce.

Jaký by to bylo nechat si platit za to co stejně děláte celý život zadarmo?

Já jsem si vybrala příležitost  sdílet užitečné a cenné informace, za které jsou lidi vděční, naučí se pracovat s financemi, tak aby pracovaly pro nás a zaseli semínko k pasivnímu pravidelnému příjmu. To je sen velkého množství lidí vědět, že každý měsíc přichází třeba 1000 dolarů opakovaně. Všechno je možné, pokud se pro to dokážeme otevřít a využít šance. Více informací na https://www.zivahojnost.cz/livegood/