Nové prostory

Zařídila jsem pro vás nové prostory. Nové příjemné prostředí zcela jistě umocní zážitek z masáže a svým komfortem vás mile  překvapí. Těším se na Váši návštěvu na nové adrese. Nyní mne najdete na ulici Mezníkova 10 v Žabovřeskách. Celý příspěvek

Dárkové poukazy

Jako dárek pro vaše blízké nabízím možnost dárkových poukázek v různých hodnotách, které si můžete přímo u mě zakoupit nebo objednat přes e-mail. Doba expirace kupónu je 2 měsíce od dne zakoupení.

pokuaz provozovna vzor na web

Aroma masáže

DSC07683AROMA MASÁŽE -  relaxační masáže za použití velmi kvalitních 100% aroma olejíčků přímo z Thajska. Tyto oleje lze míchat s kvalitním bio olejem, používat jako vůni do aroma lampy, ale i jako parfém pro ženy. Jedná se o unikátní esence, které není možné běžně koupit v obchodech. Při návštěvě masáže si můžete esence ovonět a rozhodnout, která je pro vás ta pravá.

Dárek pro stálé klienty

Pro stálé, pravidelné klienty připravím při každé 10. návštěvě na vás překvapení.

Zde však neprozradím jaké, protože to už by nebylo překvapení… jen mohu říci, že bude pro klienty individuální a překvapení se nebudou opakovat…

Už se těšíte?

Tantra akce – pro mé stávající zákazníky – pokud mi doporučíte zákazníka na tantra masáž, dostanete 10% slevu na jakoukoliv masáž při vaší další masáži. Slevy nejsou načítací. Za jedno doporučení získáte jednorázovou slevu na masáž.

Jako benefit pro mé klienty nabízím konzultaci zaměřenou na detoxikaci, dovýživu organismu, prevenci a hlavně komplexní péči o vaše tělo. Je to pro mě forma poděkování za to, že ke mně tato příležitost přišla a mohla jsem si sama pomoci. Proto ráda o této příležitosti řeknu i vám, aby jste si také mohli pomoci.
Cílem mé práce je ukázat lidem možnost, jak si pomoci od různých trápení. Jde mi o to, aby se lidé cítili co možná nejlépe a to nejen psychicky, duševně, ale i fyzicky. Za mé praxe jsem zjistila, že tělo je potřeba vyčistit od toxinů, kterými jsme obklopeni a je potřeba tělu dodat nezbytně nutné látky. Ráda Vám poskytnu cenné informace, jak si pomoci i zevnitř. Masáže jsou skvělým doplňkem pro komplexní harmonizaci nejen pro tělo, ale i duši. Můžete toho využít i vy.