Dálkové energetické ošetření

Jako úplnou novinku jsem vytvořila dálkové energetické ošetření a jednoduché metody, které Vám můžou aspoň trošku pomoci zvládnout jakoukoliv náročnější situaci, ve které se nacházíte. Ať už se jedná o cokoliv, vždy je to pro nás možnost to vyčistit, uvolnit staré pocity, emoce, programy, předsudky a hlavně dostat to ovědomění a přijmout to. Pak si člověk může zvolit něco jiného, aby to už znovu nevytvářel.

Jakým přínosem to může být pro Vás? Co je pod tím vším co nevidíte? Jak Vás tato situace může více posílit? Co můžete udělat jinak a lépe? Sezení otvírá i příliv energie, odpočinku, relaxace, zastavení toku myšlenek a starostí, uvolnění ve všech směrech. Záleží na co ja Vaše tělo zrovna připravené. Není možné vyřešit všechno na ráz.

Když je človek v klidu, dokáže být ve své síle, odvaze, v potenciálu, přichází nové nápady a může začít tvořit třeba úplně něco jiného, co ho do dnešního dne ani nenapadlo.  Vyberete si to?

Připravila jsem malou nabídku nejen pro lidi, kteří tak nějak se v něčem plácají a neví co s tím vším dělat, ale i pro všechny, kteří se chtějí někam posunout, otevřít nové možnosti. Energetické procesy mám vyzkoušené a přes rok to praktikuji skoro každý den na dálku mezi přáteli, kteří žijí v jiných městech nebo státech. Vnímám to jako rychlou pomoc a je možné zacílit opravdu na cokoliv. Na lehkost, zvýšení imunity, více radosti, tvořivost, nové možnosti, uvolnit stres a strachy, na odvahu atd. Znám velké množství tělesných procesů, které různě kombinuji a naslouchám tělu co zrovna pro něj je důležité. 

Jak to bude probíhat : buď přes telefon nebo skype nebo whatsapp. Na začátku mi řekněte co je aktuálně Vaše téma a na co chcete sezení zacílit. Ideální by bylo, abych měla buď Vaši foto nebo na Vás viděla skrz kameru, abych se na Vás lépe napojila. Po sezení už jen takové doladění, Vaše pocity popř můžeme dočistit co bude potřeba. Můžu Vám předat jednoduché techniky, které učím na kurzech, nebo otázky, které si můžete každý den pokládat a které otevírají možnosti. Co je důležité, každý jedinec je individuální a sezení na dálku bude vnímat jinak. Já osobně vnímám na dálku mnohem více než, když dostávám osobně. Ale je to v pořádku, i když nebudete vnímat vůbec nic, tak to běží a funguje to. Člověk je zvyklý na pochyby, že když nic necítí, tak to nemůže fungovat. Jsou to pouze naše limitace a omezení. A co když je můžeme vyčistit? Někdo naopak vnímá na dálku velmi intenzivně a může to být i nový zážitek. Nedávno jsem to naučila kamarádku a byla velmi překvapená, jak to na dálku působí silně a kolik věcí si dovolila uvědomit a tím i uvolnit.  

Vyhoda sezení je : nemusíte cestovat nikam, z pohodlí domova a můžete se mnohem více uvolnit a pustit emoce.  Momentálně nabízím 30 min a 60 min. K prvnímu sezení ještě 15 min zdarma s komunikaci. Dle přání mohu udělat delší sezení. Je možnost i dálkového Reiki, mám tři stupně zasvěcení a 12 letou praxi. Čištění meridiánů, orgánů atd.

Můžete volat na 00420 606 068 445 nebo psát na zivydotek@centrum.cz Platba předem na účet. Těším se na něco zcela nového a kolika lidem mohu být teď přínosem touto cestou?