Genetické zatížení

Naše tělo v sobě uchovává všechny nahromaděné traumata, nezpracované emoce a i to jaké máme nastavení, co přitahujeme na základě vzorců a programů. Jaké by to bylo, kdybychom informace v buňkách mohli přepsat?

Existuje více než 50 tělesných procesů, které dokáží změnit nastavení buněk, odstranit bolesti, uvolnit vše co nám brání v tom, aby náš život byl takový jaký si ho přejeme. Každé tělo dá samo najevo co zrovna potřebuje. Jediné co je důležité je ochota přijímat a být absolutně v přítomnosti. 

Co dělat s genetickým a rodovým zatížením

Celý život se snažíme napodobovat a pochopit druhé lidi. Je to přirozená schopnost těla přizpůsobit se zbytku světa. Abyste pochopili druhé lidi, nejen fyzicky ale i energeticky, tím v sobě uzamknete podobnosti-biomimetika. Biometrika je snaha vašeho těla najít si své místo v prostoru někoho jiného. Např. když jste ve vztahu a snažíte se přizpůsobit, aby jste mohli být spolu (aby vás ten druhý akceptoval). Kolikrát vám někdo řekl, že vypadáte jako vaše matka nebo váš otec? Vypadáte opravdu jako oni nebo se jen pokoušíte, aby vaše tělo vypadalo jako jejich, protože to je to co vám ostatní stále tvrdí jak vypadáte? Často se to děje i v případě, když někoho obdivujete, snažíte se mu porozumět. Způsob jejich myšlení se vám následně zapíše do těla Ošetření se musí dělat často, protože jste se pokoušeli pochopit spoustu lidí.

Tělesný proces odemyká možnost výběru, můžeme tvořit a být sami sebou Po skončení sezení, spouštíme jiný energetický proces, který se může dělat jen po tomto procesu. Jedná se o zvětšení mozkové kapacity. Dělá se jen 8-10 min. Proces aktivuje a rozšiřuje mozkové funkce a jejich kapacitu. Zlepšuje paměť a celkově se člověk cítí lépe