Buněčná paměť

Energetický tělesný proces

Naše tělo v sobě uchovává všechny nahromaděné traumata, nezpracované emoce a i to jaké máme nastavení, co přitahujeme na základě vzorců a programů. Jaké by to bylo, kdybychom informace v buňkách mohli přepsat?

Existuje více než 50 tělesných procesů, které dokáží změnit nastavení buněk, odstranit bolesti, uvolnit vše co nám brání v tom, aby náš život byl takový jaký si ho přejeme Každé tělo dá samo najevo co zrovna potřebuje. Jediné co je důležité je ochota přijímat a být absolutně v přítomnosti.

Pokud máme uložené trauma např. po úraze, operaci, úmrtí, jizvy nebo bolavé místo na těle, můžeme se ho dotknout a jít do bodu vytvoření buněčné paměti. Tento tělesný proces odemkne trauma, aby se nám vrátil přirozený stav těla – léčit se. Mnoho bolestí v našem těle je výsledkem zranění, které jsme měli jako malé děti a ani jsme si jich nevšimli. Buněčná paměť je o odblokování, vymazání záznamu z buňky. (Vrací buňky před trauma) Při tomto procesu je možné spustit současně  doplňkové energie, které rozpouští trauma. Jedná se o neuvěřitelně dynamický proces, který vytváří zázraky tím, že dovolí tělu, aby se rozhodlo se uzdravit. Používá se i na zvířatech Ideální doba je 50-60 min