Obnova životní energie

Energetický tělesný proces

Naše tělo v sobě uchovává všechny nahromaděné traumata, nezpracované emoce a i to jaké máme nastavení, co přitahujeme na základě vzorců a programů. Jaké by to bylo, kdybychom informace v buňkách mohli přepsat? Existuje více než 50 tělesných procesů, které dokáží změnit nastavení buněk, odstranit bolesti, uvolnit vše co nám brání v tom, aby náš život byl takový jaký si ho přejeme Každé tělo dá samo najevo co zrovna potřebuje. Jediné co je důležité je ochota přijímat a být absolutně v přítomnosti.

Obnova životní – sexuální energie

Sex za hranicemi naší reality pomáhá k nastartování cesty k užívání si sexu a všech jeho možností s lehkostí a s radostí. Tento proces podporuje a obohacuje naši intimitu, startuje životní energii a vnímání, čeho všeho jsme v této oblasti schopni, čemu všemu se můžeme otevřít a co prožívat. Vylepšuje schopnost otevřít se různým sexuálním hrátkám a praktikám a schopnost učení se novým věcem. Je velmi vhodný pro všechny, kdo si prostě sexualitu chtějí konečně užívat plnými doušky bez ohledu na názory a soudy ostatních. Tento proces zároveň uvolňuje stres spojený s odmítnutím  našeho těla a jedinečných potřeb našeho těla v intimní oblasti.

Spousta lidí je naprogramována tak, jako že nemají jinou možnost než být nevědomé přitahováni k ” hezkým, přitažlivým, dokonalým” lidem nehledě na to kdo jsou.  Pokud si volíte partnery podle tohoto naprogramování takže pokaždé  v životě dostáváte sami sebe do slepé uličky, trvá většinou dlouho, než si uvědomíte, že ten druhý vás zneužívá, není to přínosem a trvá dlouho se z takového vztahu vymotat. Část tohoto tělesného procesu toto programování z těla vymazává. 

Jste sexuální léčitel? pokud máte pocit, že při sexu jste tam více pro tu druhou osobu a vás to oslabuje energeticky, váš život stagnuje a život vašeho protějška naopak oživl, prospívá ve všech směrech?

Při tomto tělesném procesu se budu dotýkat neintimních míst na těle.