Kurzy Access Bars® Brno

Jako rozšíření svého portfolia jsem se rozhodla učit metodu Access Bars®. Již minulý rok mě technika nadchla a dostala jsem kladné odezvy od svých zákazníků. Zatím jsem se nesetkala v minulosti s podobnou metodou, která tak rychle a efektivně umí odblokovat různé věci z naší mysli. Díky všem lidem, kteří se mi svěřili do mé péče, jsem získala a stále získávám praxi a ráda Vám zkušenosti předám. Vnímám jak je obrovský zájem o tuto metodu a i stále “hlad” po nových informacích. Umím dobře anglicky a tudíž se dostávám lehce k informacím. V tomto roce mě čekají další kurzy v Praze, díky nimž mohu stále růst a zdokonalovat se. 

Termíny kurzů v Brně  12.5.  Na dalších termínech se s Vámi ráda domluvím. Těším se na Vás!

Nové prostory

Zařídila jsem pro vás nové prostory. Nové příjemné prostředí zcela jistě umocní zážitek z masáže a svým komfortem vás mile  překvapí. Těším se na Váši návštěvu na nové adrese. Nyní mne najdete na ulici Mezníkova 10 v Žabovřeskách. Celý příspěvek

Dárkové poukazy

Jako dárek pro vaše blízké nabízím možnost dárkových poukázek v různých hodnotách, které si můžete přímo u mě zakoupit nebo objednat přes e-mail. Doba expirace kupónu je 2 měsíce od dne zakoupení či obdržení kupónu. Když dostane poukaz, zavolejte co nejdříve, abychom se domluvili na vhodném termínu. Po vypršení expirace kupón propadá. 

pokuaz provozovna vzor na web

Aroma masáže

DSC07683AROMATERAPIE -  relaxační masáže za použití velmi kvalitních 100% aroma míchaných olejů přímo z Thajska. Tyto oleje lze míchat s kvalitním bio olejem, používat jako vůni do aroma lampy, ale i jako parfém pro ženy. Jedná se o unikátní esence, které není možné běžně koupit v obchodech. Při návštěvě masáže si můžete esence ovonět a rozhodnout, která je pro vás ta pravá.

Poslední 2 roky pracuji s českými oleji Hana Maria, které jsem si velmi oblíbila. Před masáži Vám dám ovonět a s vybranou esencí Vás budu provádět během masáže. Pokud Vás olej přímo nadchne, můžete si ho u mě hned zakoupit v příjemných cenách do 290 Kč. Aroma oleje míchané na čakry a doplnění živlů pomáhají doplnit člověku to co mu zrovna schází, olej podporuje dobrou náladu, dává psychickou podporu. Ukáži Vám jak oleje používat a věřím, že si je oblíbíte tak jako já.

Dárek pro stálé klienty

Pro stálé, pravidelné klienty připravím při každé 10. návštěvě na vás překvapení. Zde však neprozradím jaké, protože to už by nebylo překvapení… jen mohu říci, že bude pro klienty individuální a překvapení se nebudou opakovat… Už se těšíte?

Jako benefit pro mé klienty nabízím konzultaci zaměřenou na detoxikaci, dovýživu organismu, prevenci a hlavně komplexní péči o vaše tělo. Je to pro mě forma poděkování za to, že ke mně tato příležitost přišla a mohla jsem si sama pomoci. Proto ráda o této příležitosti řeknu i vám, aby jste si také mohli pomoci.
Cílem mé práce je ukázat lidem možnost, jak si pomoci od různých trápení. Jde mi o to, aby se lidé cítili co možná nejlépe a to nejen psychicky, duševně, ale i fyzicky. Za mé praxe jsem zjistila, že tělo je potřeba vyčistit od toxinů, kterými jsme obklopeni a je potřeba tělu dodat nezbytně nutné látky. Ráda Vám poskytnu cenné informace, jak si pomoci i zevnitř. Masáže jsou skvělým doplňkem pro komplexní harmonizaci nejen pro tělo, ale i duši. Můžete toho využít i vy.