Radost těla

Energetický tělesný proces 

Naše tělo v sobě uchovává všechny nahromaděné traumata, nezpracované emoce a i to jaké máme nastavení, co přitahujeme na základě vzorců a programů. Jaké by to bylo, kdybychom informace v buňkách mohli přepsat?

Existuje více než 50 tělesných procesů, které dokáží změnit nastavení buněk, odstranit bolesti, uvolnit vše co nám brání v tom, aby náš život byl takový jaký si ho přejeme každé tělo dá samo najevo co zrovna potřebuje. Jediné co je důležité je ochota přijímat a být absolutně v přítomnosti.

My si nosíme ve svých tělesných buňkách spousty emocí, které jsme si tam naskládali během života a které z velké části nejsou vůbec naše. Jsou rodičů, prarodičů, příbuzných, spolužáků, partnerů atd. Nebo naše děti můžou domů nosit emoční problémy svých učitelů. Veškeré intenzity usazené v našich buňkách nám nedovolí užívat si našeho života tak jak bychom si přáli a jak by to bylo možné. Tento proces toto odstraňuje z těla. Cílem je dostat se do přirozeného stavu být v radosti. Proces je velmi vhodný i pro lidi s depresemi, nebo lidi, kteří nejsou ve svém těle, nejsou přítomni, nedokáži se dostat to stavu tady a teď a nedokáži se z ničeho radovat.