Access Energetický facelift

ELIXÍR MLÁDÍ – ŽIVOTABUDIČ – HARMONIZACE TĚLA A DUŠE
Energie access energetického faceliftu omlazuje a přepisuje budoucnost stárnutí. Pracuje s celým tělem, jde hluboko do orgánů a  nastartuje samoozdravný proces v těle. Nejprve se změna projeví v těle a pak teprve na obličeji. 
Nově jsem absolvovala online kurz s Shannon O´Hara, v energiích faceliftu jsou nyní zahrnuté tři nové tělesné procesy, jeden z nich pracuje s očkováním. Eliminuje nežádoucí účinky po očkování popř výborné používat před očkováním. Tělo se připraví úplně jiným způsobem a vše se dá nastavit v mysli. Všechno je jen zajímavý úhel pohledu. 

Je možné se cítit a vypadat mladší BEZ injekčního botulismu, akupunkturních jehel a dalšího trauma ve vašem těle?

Access Energetický Facelift je úžasný proces, laskavý, jemný, pečující, relaxační, který může zvrátit vzhled stárnutí na obličeji a může vyvolat podobné účinky v celém těle.  Energetický facelift se liší od ostatních alternativ v tom, že je jemnější, laskavější a snadnější pro vás a vaše tělo. Na mém sezení používám energii k pozvednutí a omlazení celého těla pomocí jemného, uklidňujícího, pečujícího doteku tváře a krku a když si to tělo žádá tak i na jiných partií těla (chodidla, záda, orgány..).

Moje sezení pro Vás: , můžeme pracovat se s speciálními čistícími prohlášeními, které se týkají stárnutí, věku, vrásek, těla atd. Odblokování přinese větší efekt při sezení i po sezení. Sezení je cca 120 min, konzultace před sezením, energetický facelift, malé občerstvení na uzemnění popřípadě dočistění, doladění dle situace. Tento tělesný proces je vhodný dělat cca 90 min, těla tuto energii milují a často člověk odchází odlehčený s jiskrou v očích. To že člověk stárne jsou pouze naše úhly pohledu a názory, které jsme získali od druhých lidí a společnosti. Jaké by to bylo, kdybychom místo stárnutí obnovily naše schopnosti mládnutí? je to pouze o nastavení v našem těle. Tento tělesný proces doporučuji se ho naučit a dávat si ho každý den aspoň chviličku. Vaše tělo Vám bude velmi vděčné. Od roku 2020 tento proces i vyučuji a o metodu je velký zájem. Je možné dopřávat si ho každý den.

Je vhodný pro všechny, po sezení se budete cítit jako znovuzrození a pocítíte příval nové energie.

Access Energetický Facelift je profesionálně poskytován v lázních, masážích, praxích, anti-aging centrech, kancelářích plastických chirurgů a wellness centrech po celém světě Těla milují rádi dotek.