O mně

Jmenuji se Eva Zavadilová a narodila jsem se v Brně. Masážím jsem se  začala věnovat v 2011. Vždy jsem tuto práci obdivovala, tělo mě zajímá  jako celek. V té době jsem již pracovala několik let s energiemi. Ráda experimentuji a hledám výzvy co vše je možné.  Poznala  jsem  skvělou lektorku, díky které jsem v sobě objevila vlohy pro toto krásné povolání.
nova1

Kromě masáží se zajímám o psychologii, duchovní vědy a alternativní medicínu. Před mnoha lety jsem si udělala několik kurzů, mj. „jak pracovat s vlastním podvědomím“, „práce v hladině alfa“, „sebepoznání“ a „jak na emoce“.  Tyto kurzy mě doslova změnily a díky neustálé práci na sobě samé, kdy odhaluji své horší já, nacházím k sobě cestu.  I přes všechno co se děje, se snažím být pozitivní a věřit, že bude stále lépe. Věřím, že každý je ve svém životě strůjcem svého štěstí. Způsobem myšlení člověk ovlivňuje svůj život. Negativní myšlenky přitahují negativní věci a naopak pozitivním myšlením je možno život výrazně zlepšit. Ovládnutí své mysli je složité, ale naučit se používat své podvědomí pro své pozitivní účely je  možné. Stačí jen chtít něco změnit a pustit dobro do svého života.

Stále vpřed novým metodám, Access Bars, Energetický Facelift, Akustické , kurzy Access Bars, práce s Healy a Maghealy.

V lednu 2018 ke mně přišla nová metoda Access Bars. Nejdřív mi o ní řekl můj klient a vzbudil ve mně zvědavost.  Uvědomuji si velmi dobře, že to jak člověk žije, co se mu děje a co přitahuje, je o tom v jakém nastavení žije, jaké vzorce ho ovlivňují a jak se tělo rozhodlo, že bude reagovat. Vždy mě tělo a mysl fascinovala tím co všechno je možné. Access Bars jsem vyzkoušela a měla několik sezení. Člověk mívá často očekávání a přeje si, aby již po prvním sezení se celý život změnil. I já jsem si to kdysi myslela. Dala jsem tomu čas bez souzení co přijde, naše těla jsou tak geniální a ví s čím začít. Není potřeba vědět vše do detailu jak co funguje a co bude, ale důvěřovat svému tělu a duši. Každým sezením jsem byla tak překvapená co se mi začlo dít v životě a jaké AHA momenty a změny přicházely. Rozhodla jsem se metodu naučit a zařadit ji do svého života a nabídnout ji také klientům. Během roku 2018 jsem navštívíla intenzivnější kurzy, kde jsem se naučila energetické tělesné procesy, pracovat s entitami, čištěním, práci s otázkami atd. Od 2019 metodu Access bars učím a stále je o ni veliký zájem.

HEALY a Maghealy
Healy do mého života přišel v únoru 2021 a jsem za to vděčná. Malá inteligentní přenosná krabička nadčasové frekvenční a kvantové technologie. Naučila jsem se s Healy pracovat a našla jeho potenciál. Jsem nezávislou členkou Healyworld a zaměřuji se na zprostředkování prodeje lidem. Více o Healy v jeho sekci. www.mojehealy.cz

2024 – život s ASEA – buněčné zdraví
Asea
mi přišla do života v září 2023, kdy přes vlastní bolest v ruce jsem poznala gel s redoxními molekulami. Nebyla jsem otevřená informacím, ale produkt jsem používala a viděla jeho zázraky na těle. Naštěstí v prosinci jsem reagovala na informaci – tělu vlastní molekula a tak začla moje cesta prozkoumáváním. Prohlédla jsem snad všechny možné videa, poptala se v okolí a nikdo neznal Aseu. Každý chtěl zkusit zázračný gel a pak i Asea nápoj. Za 3 měsíce jsem zažila tolik úžasných zázraků a to je energie, kterou si žádám. Udělala jsem velkou volbu, omezila mnoho služeb a rozhodla se věnovat ASEA naplno a pomoci lidem ke zdraví, štěstí a finanční prosperitě. Osobní doporučení dělá každý z nás, nicméně většinou je to zadarmo a tím posilujeme všechny obchody kolem nás. Můžeme to dělat chytře a za naše sdílení Asea zaplatí. Všechno je možné, kdo je otevřený a hledá, vždycky najde. Jsem tu pro vás :)

Mluvím plynně anglicky, italsky a  německy. Na všechny uvedené služby – metody mám certifikáty.

I speak fluently english, parlo bene italiano, und ich spreche auch deutsch.