O mně

Jmenuji se Eva Zavadilová a narodila jsem se v Brně. Masážím jsem se  začala věnovat v 2011. Vždy jsem tuto práci obdivovala, tělo mě zajímá  jako celek. V té době jsem již pracovala několik let s energiemi. Ráda experimentuji a hledám výzvy co vše je možné.  Poznala  jsem  skvělou lektorku, díky které jsem v sobě objevila vlohy pro toto krásné povolání.
nova1

Prohlubování mé profese

Později  jsem si  uvědomila, že klasická masáž v dnešní době nestačí. Je to jen jakýsi základ, na kterém člověk staví, ale je velké množství dalších zajímavých masážních technik. Postupně jsem se dostala až k reflexologii a čínské tlakové masáži. Vždy mě fascinovalo tělo a jeho schopnosti, jak lze prostřednictvím několika bodů  pomoci lidem po různých zdravotních problémech.  Nevyhledávám farmaceutické léky. Naopak hledám vždy řešení a pomoc v alternativní medicíně a v tom co již umím. 

Relaxační celostní masáže v Brně

20140706_194518Svět masáží je velmi  zajímavý a pestrý, proto se stále učím nové věci.  Důležité pro mě je, že v této práci vidím smysl a dělám ji s láskou. Jsem empatická a na úrovni, proto ke každému klientovi přistupuji individuálně. Nepracuji na kvantitu,  důležitá je pro mě kvalita a spokojenost klienta. Relaxační celostní masáže jsou také úžasný relax, který může vyřešit nejen množství zdravotních problémů, ale také srovnat člověka psychicky, vypnout od všeho a nechat se unášet kouzlem dotyků, vůní a krásnou hudbou.

V roce 2014 jsem přemýšlela o tom, co lidem chybí a do čeho rádi investují peníze. Uvědomila jsem si že je to laskavý dotek a zážitky a tak jsem vytvořila vlastní portfolio zážitkových harmonizačních masáží. Každou masáž jsem zkombinovala a posílila o růžné prvky a originalitu. Žádná masáž není stejná a vždy ji udělám na míru pro klienta. Tato kreativita mě moc baví a klient vždy odchází jako znovuzrozený a nabitý energií. 

Kromě masáží se zajímám o psychologii, duchovní vědy a alternativní medicínu. Před mnoha lety jsem si udělala několik kurzů, mj. „jak pracovat s vlastním podvědomím“, „práce v hladině alfa“, „sebepoznání“ a „jak na emoce“.  Tyto kurzy mě doslova změnily a díky neustálé práci na sobě samé, kdy odhaluji své horší já, nacházím k sobě cestu.  I přes všechno co se děje, se snažím být pozitivní a věřit, že bude stále lépe. Věřím, že každý je ve svém životě strůjcem svého štěstí. Způsobem myšlení člověk ovlivňuje svůj život. Negativní myšlenky přitahují negativní věci a naopak pozitivním myšlením je možno život výrazně zlepšit. Ovládnutí své mysli je složité, ale naučit se používat své podvědomí pro své pozitivní účely je  možné. Stačí jen chtít něco změnit a pustit dobro do svého života.

Stále vpřed novým metodám, Access Bars, Energetický Facelift, Akustické ošetření těla, kurzy Access Bars, kurzy energetického faceliftu, práce s Healy atd

V lednu 2018 ke mně přišla nová metoda Access Bars. Nejdřív mi o ní řekl můj klient a vzbudil ve mně zvědavost.  Uvědomuji si velmi dobře, že to jak člověk žije, co se mu děje a co přitahuje, je o tom v jakém nastavení žije, jaké vzorce ho ovlivňují a jak se tělo rozhodlo, že bude reagovat. Vždy mě tělo a mysl fascinovala tím co všechno je možné. Access Bars jsem vyzkoušela a měla několik sezení. Člověk mívá často očekávání a přeje si, aby již po prvním sezení se celý život změnil. I já jsem si to kdysi myslela. Dala jsem tomu čas bez souzení co přijde, naše těla jsou tak geniální a ví s čím začít. Není potřeba vědět vše do detailu jak co funguje a co bude, ale důvěřovat svému tělu a duši. Již při druhém sezení jsem se dokázala tak uvolnit a myšlenky se zastavily a zažila jsem úžasný stav, který se snad ani nedá popsat. Po každém následujícím sezení jsem si začla uvědomovat co říkám a víc slyšet co říkají druzí a jaké programy vyskakovaly ven. Byla jsem tím tak překvapená co se mi začlo dít v životě a jaké AHA momenty a změny přicházely. Rozhodla jsem se metodu naučit a zařadit ji do svého života a nabídnout ji také klientům. Během roku 2018 jsem navštívíla intenzivnější kurzy, kde jsem se naučila energetické tělesné procesy, pracovat s entitami, čištěním, práci s otázkami atd. Nakonec mě má intuice otevřela k myšlence učit kurzy Access Bars. V roce 2019 jsem začla pořádat kurzy Access bars a velmi mě tato práce naplňuje. Předávam jednoduché techniky z praxe a provázím lidi na jejich cestě ke změně. Později jsem k tomu přidala ještě kurzy energetického faceliftu. Jsem vděčná kolik lidí si stále tyto techniky vybírá. 

HEALY
Healy do mého života přišel v únoru 2021 a jsem za to vděčná. Malá inteligentní přenosná krabička nadčasové frekvenční a kvantové technologie. Naučila jsem se s Healy pracovat a našla jeho potenciál. Jsem nezávislou členkou Healyworld a zaměřuji se na zprostředkování prodeje lidem. Více o Healy v jeho sekci.

Mluvím plynně anglicky, italsky a  německy. Na všechny uvedené masáže, metody mám certifikáty.

I speak fluently english, parlo bene italiano, und ich spreche auch deutsch.