Healy přístroj-frekvence pro těla

Ráda Vás registrací i nákupem provedu, dodám informace, které je na začátku nutné mít. Pošlu dokumentaci, soubory, přídám do healy skupin, mám přímý kontakt na helpdesk, rychlá cesta jak řešit různé situace, podpora atd.

HEALY – FREKVENČNÍ A KVANTOVÉ LÉČENÍ, OBNOVENÍ BIOENERGETICKÉ ROVNOVÁHY

Podle výzkumu je člověk zdravý jen v případě, že jsou zdravé jejich buňky a pokud jsou ty buňky schopné vzájemné komunikace. Zdraví buňky lze tedy stanovit na základě jednoduchého parametru – napětí buněčné membrány
Elektrické frekvence jsou jazykem a klíčem ke komunikaci mezi buňkami. Každý orgán má určitou frekvenci, pokud zažijeme v životě stres, šok, trauma, buňky se zavřou a třepou se. To může postupem času vést k zánětům, nemocem. Programy v Healy jsou nastavené tak, že dokáží harmonizovat buňky, ozdravovat je a nastavit jim klid.

Healy přístroj mi přisel do života v polovině února 2021.  Fascinuje mě jak jde technologie stále vpřed a dokáže přenést tolik možností do malé krabičky. Healy je jak na blízko skrz frekvenční léčení s mikroproudy tak i na dálku, skrz fotku je možné udělat analýzu buněk jak lidí tak i zvířat a rovnou vyslat léčení přes kvantové pole. Healy dokáže i vyhodnotit jaký typ homeopatik či Bachových esencí je vhodné pro tělo a dodat je do těla skrz informaci a frekvence. Vše je rychlé a snadné. Je možné propojit Healy u masáže nebo u jakékoliv jiného sezení nebo samostatně. Pokud Vás Healy okouzlí tak jako mě a budete si ho chtít pořídit domů pro sebe a Vaši rodinu nebo do práce, je možnost a ráda Vás s ním propojím. Můžete si ho u mě vyzkoušet.
Pracuji aktuálně se třemi healy aktivně, vlastním healy profesionál, healy resonance, a frekvenční verzi. Jsem experimentátor, co zjistím hned uvádím do praxe.  
Od července 1000 kč (diagnostika plus harmonizace do 90 min) osobně i na dálku. Je možné pak i dokoupit balíčky následně harmonizace na dálku.
Pro uživatele Healy – konzultace, práce s healy, školení, dovysvětlení funkcí 1 hod – 1000 kč

 Pro zájemce, kteří uvažují o koupi přístroje 15-30 min zdarma – rychlá diagnostika a působení. 

Healy Resonance plus a Healy profesional přístroje nové k prodeji
Gold edice -  5000 kč
Holistic plus
– starší verze, nový, garance přístroje červenec 2023. Má 196 frekvenčních programů, cena 15 000 kč

verze PROFESIONÁL (kouč modul, aura modul, resonance modul, search modul a cca 200 frekvenčních programů) -  
Tato verze obsahuje  200 frekvenčních programů  (i s mikroproudy, pro práci přímo s tělem) , DNA výživu, k tomu má modul Auru, Kouč modul – novinka,  modul Resonance  – analýza přes fotku, dálkové čištění, harmonizace, kvantové doplnění minerálů, vitamínů. Modul resonance obsahuje – frekvence tkáňových solí, aminokyseliny, látky důležité pro organismus, Bachové a australské esence, homeopatie – psycho,, digitální nutriční směsi, frekvence drahých kamenů, i-thing, speciální programy pro zvířata atd. . Obsahuje i modul Search, přes tuto aplikaci je možné zvýšit i výkon frekvencí, má v sobě seznam 600 nemocí, určí, který frekvenční program je vhodný. 
Healy resonance, aura je možné používat nejen pro lidi, zvířata, rostliny, ale i pro ochranu domu, auta, harmonizace auta, posílení firmy, práce, skupiny lidí. Je možné kvantovat látky do vody a pitím frekvence přechází rovnou do buňky, různé záměry, posílení práce, financí, vztahů atd. Modul Kouč- 8 oblastí, pracuje s přeprogramováním podvědomí. V balení jsou i náramky, elektrody, klipsny na uši, kabel na nabíjení plus obal na bezpečné nošení healy. 

Healy využívá milióny frekvencí, kde podle našeho modulu každá má specifický účinek. Srdcem zažízení Healy je kvantový snímač, který pro nás individuálně vybírá z frekvencí ty, které jsou pro nás nejlepší v době aplikace. Zlaté frekvence byly vyvinuty portugalským ředitelem klinik a vědcem Nuno Ninou, které za 15 let na svých klinikách léčil tisíce pacientů s prokazatelnými výsledky. Na základě těchto zlatých frekvencí, Healy obsahuje více než 120 specifických programů bioenergetické podpory různých oblastí života a symptomů. Tyto programy se aplikují lokálně prostřednictvím náramkových elektrod nebo bezdrátově přes Teslovu cívku. Frekvence aplikované přes horní část těla ovlivňuje orgány, žlázy a nervový systém. Aktuálně opět v prodeji za 223 euro

healy

Od října 2021 jsou k dispozici nové verze, součástí každé verze je modul search – vyhledávání vhodných programů z databázy cca 600 nemocí. 
GOLD - cca 496 Euro - Celkem 9 programů
obsahuje programy zlatého cyklu, energetickou vzpruhu a chronické bolesti.. 
HOLISTIC - cca 997 Euro - Celkem 60 programů
obsahuje programy zlatého cyklu, energetickou vzpruhu a program na bolest, meridiány 1+2, bioenergetickou harmonii 1+2. 
RESONANCE - cca 1500 Euro – Celkem 88 programů, modul aura a resonance
obsahuje programy zlatého cyklu, energetickou vzpruhu, duševní rovnováha, meridiány 1+2, bioenergetická harmonie 1+2, síla tří, čakry, bolest a emoce, fitness, spánek
PROFESSIONAL - cca 4000 euro – Celkem 200 programů, Aura, resonance, Kouč modul.
obsahuje programy zlatého cyklu, energetickou vzpruhu, meridiány 1+2, bioenergetická harmonie 1+2, duševní rovnováha, síla tří, fitness, bolest a emoce, spánek, čakry, učení, zaměstnání, krása, kůže, ochranné programy (tyto programy v resonance nejsou), DNA nutriční výživa, vitalizace 
MODUL RESONANCE – obsahuje Bachovy a australské esence, Schússlerovy soli, látky důležité pro organismus, nutriční směsi, homeopatika – kreativní psychologie, i-thing, frekvence drahých kamenů
DNA nutriční výživa obsahuje 72 frekvenčních programů
Coach success modul je novinka