Healy přístroj-frekvence pro těla

Ráda Vás registrací i nákupem provedu, dodám informace, které je na začátku nutné mít. 
AKCE NA LISTOPAD – DO 27.11 k zakoupené verzi Resonance plus a Profesionál (momentálně do konce listopadu 45 proc sleva na přístroje sleva) je navíc edice GOLD v hodnotě 500 euro ZDARMA. Pro více informací volejte. S Healy pracuji aktivně skoro 2 roky.  ZNALOSTI O TOM JAK EFEKTIVNĚ PRACOVAT S HEALY MÁM ZE ZAHRANIČNÍCH WEBINÁŘŮ. Můžete i Vy znát know-how Healy. PRO VÁŽNÉ ZÁJEMCE VYZKOUŠENÍ ZDARMA (NA DÁLKU). 
do 27.11 kdo si koupí MAGHEALY dostane jako dárek Healy resonance plus v hodnotě 60 tis.
IMG_20221119_121949 mqdefault


HEALY – FREKVENČNÍ A KVANTOVÉ LÉČENÍ, OBNOVENÍ BIOENERGETICKÉ ROVNOVÁHY
CO UMÍ: diagnostikovat, vyslat ozdravné informace a frekvence k danému člověku, pracovat se zvířaty a rostliny, se skupinou lidí, harmonizovat a posílit práci, čistit prostory, domy, auto. Doplnit minerály, vitamíny, frekvence drahých kamenů, pracuje s aurou (čištění rodových vzorců) – přes auru je možné vložit vlastní záměr, je možné nahrát frekvence vašich oblíbených potravních doplňků, má koučovací program – přeprogramování mysli v 8 životních oblastí. Malá chytrá krabička vhodná pro každou rodinu. 

Healy přístroj mi přisel do života v polovině února 2021.  Fascinuje mě jak jde technologie stále vpřed a dokáže přenést tolik možností do malé krabičky. Healy je jak na blízko skrz frekvenční léčení s mikroproudy tak i na dálku, skrz fotku je možné udělat analýzu buněk jak lidí tak i zvířat a rovnou vyslat léčení přes kvantové pole. Healy dokáže i vyhodnotit jaký typ homeopatik či Bachových esencí je vhodné pro tělo a dodat je do těla skrz informaci a frekvence. Vše je rychlé a snadné. Je možné propojit Healy u masáže nebo u jakékoliv jiného sezení nebo samostatně. Můžete si ho u mě vyzkoušet nebo na dálku. 

Podle výzkumu je člověk zdravý jen v případě, že jsou zdravé jejich buňky a pokud jsou ty buňky schopné vzájemné komunikace. Zdraví buňky lze tedy stanovit na základě jednoduchého parametru – napětí buněčné membrány

Elektrické frekvence jsou jazykem a klíčem ke komunikaci mezi buňkami. Každý orgán má určitou frekvenci, pokud zažijeme v životě stres, šok, trauma, buňky se zavřou a třepou se. To může postupem času vést k zánětům, nemocem. Programy v Healy jsou nastavené tak, že dokáží harmonizovat buňky, ozdravovat je a nastavit jim klid.


Healy využívá milióny frekvencí, kde podle našeho modulu každá má specifický účinek. Srdcem zažízení Healy je kvantový snímač, který pro nás individuálně vybírá z frekvencí ty, které jsou pro nás nejlepší v době aplikace. Zlaté frekvence byly vyvinuty portugalským ředitelem klinik a vědcem Nuno Ninou, které za 15 let na svých klinikách léčil tisíce pacientů s prokazatelnými výsledky. Na základě těchto zlatých frekvencí, Healy obsahuje více než 120 specifických programů bioenergetické podpory různých oblastí života a symptomů. Tyto programy se aplikují lokálně prostřednictvím náramkových elektrod nebo bezdrátově přes Teslovu cívku. Frekvence aplikované přes horní část těla ovlivňuje orgány, žlázy a nervový systém. Aktuálně opět v prodeji za 223 euro

Edice:
GOLD
HOLISTIC
RESONANCE
RESONANCE PLUS
PROFESIONAL
MAGHEALY