Aroma masáže

DSC07683AROMATERAPIE -  relaxační masáže za použití velmi kvalitních 100% aroma míchaných olejů přímo z Thajska. Tyto oleje lze míchat s kvalitním bio olejem, používat jako vůni do aroma lampy, ale i jako parfém pro ženy. Jedná se o unikátní esence, které není možné běžně koupit v obchodech. Při návštěvě masáže si můžete esence ovonět a rozhodnout, která je pro vás ta pravá.

Poslední 2 roky pracuji s českými oleji Hana Maria, které jsem si velmi oblíbila. Před masáži Vám dám ovonět a s vybranou esencí Vás budu provádět během masáže. Pokud Vás olej přímo nadchne, můžete si ho u mě hned zakoupit v příjemných cenách do 290 Kč. Aroma oleje míchané na čakry a doplnění živlů pomáhají doplnit člověku to co mu zrovna schází, olej podporuje dobrou náladu, dává psychickou podporu. Ukáži Vám jak oleje používat a věřím, že si je oblíbíte tak jako já.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je zivydotek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.