Povzbuzující čínský dotek

Je to zdravotně velmi účinná masáž. Při této masáži vám provedu diagnostiku několika důležitých akupresurních bodů, na jejichž základu zjistím příčinu problému a následně stimuluji až do uvolnění bolesti. Tato masáž je zaměřena na harmonizaci, funkčnost a energetické vyvážení organismu a posiluje jeho obranyschopnost. Masáž je drsnější, ale o to více jde do hloubky a rychleji uvolňuje problematické části. Masáž Povzbuzující čínský dotek obsahuje prvky klasické masáže, pro uvolnění všech svalů a společně se stimulací akupresurních bodů. Tato kombinace dělá tuto masáž unikátní. U masáže pracuji s gelovými baňkami a čínskou pomůckou gua-sha, popřípadě moxou na prohřátí určitých akupresurních bodů. V případě zájmu mohu provést i psychoterapií při silnějších bolestech, techniku dýchání a práci s vaším podvědomím, což zajistí rychleší úlevu pro vaše tělo.
Při 180 min masáži zkombinuji i s diagnostikou chodidel, stimulací bodů. Je to velmi oblíbená technika a velmi prospěšná. Po takovém ošetření dochází k navýšení energie v těle. Můžete si pro tuto techniku vybrat z kvalitních essenciálních olejů, kterými Vás budu hýčkat.

Účinky masáže:

Je prospěšná jako prevence udržení si dobrého zdraví, ale i při problémech pohybového aparátu, stresu a jinými psychickými problémy. Odstraňuje bloky, křeče, bolesti. Podporuje proudění energie a krevního oběhu. Má vliv na dobré fungování vnitřních orgánů

.
Kdy není vhodná masáž – kontraindikace

  • neznámá nebo nejasná diagnóza
  • nadměrné přejezení nebo požití alkoholu
  • extrémní vyčerpání, velmi staří lidé
  • vážné srdeční problémy, nemocná játra
  • nádorová onemocnění ( v průběhu a po skončení)
  • záněty žil, křečové žíly, zlomené kosti a dislokace obratlů
  • v těhotenství je řada omezení

Pokud na některou z uvedých kontraindikací trpíte a přesto běžně na masáže chodíte a trváte na masáži, pak vás požádám o potvrzení od vašeho lékaře, že na zmíněnou masáž můžete jít.