Perla z Havaje

Tato masáž je výjimečná, propojuje nejžádanější havajské techniky lomi lomi a horké lávové kameny. Zaručuje vám pocit naprosté pohody a odpoutání se od všech starostí, budete vnímat pouze mé doteky v různých rychlých a pomalých intervalech, vůni a zaposloucháte se do příjemné hudby, která vás odvede do jiných dimenzí. Při masáži používám kvalitní mandlový a kokosový olej, na vaše přání mohu olej přizpůsobit vašim představám. Můžete si vybrat z již namíchaných thajských masážních olejů např. Sakura, lotus, jasmín, ylang ylang, růže, citronella, levandule a další exotické květiny. Havajská masáž “lomi lomi” je označována za perlu mezi masážemi. Při masáži se používají velmi plynulé, měkké i hluboké techniky, které jsou vykonávány nejen prsty a dlaněmi, ale především předloktími a lokty. Ve spojení s vůní aromatický olejů má havajská masáž velmi vysoký terapeutický a relaxační účinek. Zaměřuje se nejen na fyzickou a psychickou oblast, ale i energetickou a duchovní.

Účinky masáže:

Stimuluje přírodní síly organismu. Dochází k odstranění velkých množství fyzických, mentálních i energetických blokád a navozuje hlubokou relaxaci a harmonizaci v těle. Odstraňuje napětí ve svalech, zvyšuje pohybové schopnosti, uvolňuje svalové křeče a kloubní spojení. Stimulují krevní oběh a lymfatický systém. Zlepšují neurologické problémy a imunitní systém, detoxikuje a umocňuje pocit klidu a pohody. Díky hlubšímu propojení sám se sebou, takový člověk nachází odpovědi, které ho vnitřně tíží. Kombinace havajské masáže s horkými lávovými kameny. Účinky a kontraindikace lávových kamenů v sekci “Moje hřejivé pohlazení”.

Kdy není vhodná masáž – kontraindikace

  • infekční onemocnění
  • záněty, pooperační stav
  • kožní problémy, otevřené rány, modřiny
  • popáleniny
  • křečové žíly (varixy)
  • těhotenství (do 3 měsíců vůbec ne)
  • cukrovka, epilepsie
  • nádorové a srdeční onemocnění

Pokud na některou z uvedých kontraindikací trpíte a přesto běžně na masáže chodíte a trváte na masáži, pak vás požádám o potvrzení od vašeho lékaře, že na zmíněnou masáž můžete jít.