Co je to Access bars

Brno

Access Bars  -  Vítejte ve světě neomezených možností!

Skrze jemné dotyky prstů v různých kombinacích, které se vážou ke konkrétním životním tématům, necháme proudit energii, která daný prostor odblokuje a znovu nastartuje. Tato revoluční metoda umožňuje rychle změnit naše vědomí a odblokovat co je třeba. Access Bars je 32 bodů na hlavě v nichž jsou uskladněny všechny naše destruktivní  myšlenky, emoce, pocity, názory, přesvědčení a postoje, vzorce, které jsme přebrali od druhých lidí. Sezení Bars je jako když zmáčknete na svém počítači DELETE – tímto se vymazávají nepotřebné položky a  tento obsah už automaticky nevrací.

Průběh mého sezení : Můžete se mnou sdílet co Vás trápí a s čím přicházíte, pokud si to vyberete, sezení obohatím tělesným energetickým procesem. Ten si buď zvolíte sami dle situace nebo Vám ráda poradím. Tělesných procesů znám asi 80 i více a každý je zaměřený na něco jiného.  Při sezení je možné udělat čistění, tím se posílí uvolnění programů nejen z těla, ale i z podvědomí. U metody Access Bars není potřeba vědět co Vás trápí, Vaše tělo ví s čím přicházíte a ví co může při sezení uvolnit. Samozřejmě pokud o něčem jste schopni mluvit, to se může změnit. Po sezení Vám ráda předám pár otázek, které můžete používat každý den a tím přitahujete do života to co si přejete. Sezení je max do 120 min, konzultace před sezením, tělesný proces s Access Bars, malé občerstvení na uzemnění popřípadě dočistění, doladění dle situace. Je možné se domluvit i na kratším sezení, nicméně po dvou letech aktivní praxe vnímám, že delší sezení je mnohem efektivnější. 

S touto metodou a dalšími access consciousness nástroji pracuji skoro dva roky. Mám různé zkušenosti u klientů, kteří sezeními prošli a mnoho se jich opakovaně vrací. Mám za sebou cca 300 různých sezení s klienty. Sama chodím pravidelně na výměny Access Bars nejen v Brně a velmi si to užívám. Po každém sezení se cítím lehčeji a plná energie, přichází mi nové tvořivé nápady a pracovní možnosti. Jsem vděčná, že mi tato metoda přišla do života!.  

Bars může být použit pro usnadnění změny v jakékoliv oblasti vašeho života. Pokud jste ochotni žít více z vědomí, jste ochotni otevřít cestu k léčení. Bars je o tom, že učíme tělo přijímat. Skutečné přijímání dovoluje vašemu tělu vytvořit nové volby a nové možnosti.

Základním odlišovacím znamením Access je, že vše je o bytí v otázkách. Otázka otevře hranice a přinese světlo tam, kde jsme se rozhodli nemít možnost. Otázka otevírá vědomí o tom, jak můžeme vytvořit úžasný život, který přesahuje jakékoliv představy. Je důležité si být vědom toho, že otázka může změnit energii každé situace. 

 Mozkové vlny se během terapie Bars zpomalí, což umožní přístup k vzorcům chování a systémům přesvědčení a postojů, které jsme používali od dětství nebo z jiných životů. Začneme vlastně být více přítomni ve svém životě a minulost se nepromítá do budoucnosti stejným způsobem. Bars doslova mění pravděpodobnosti budoucích možností.

Co můžeme odblokovat přes Access Bars

  • Spouštíme ozdravné procesy na psychické a fyzické úrovni
  • Konečně jsme schopni realizovat plánované změny v našem životě
  • Zlepšení spánku, vnitřní klid, přítomný okamžik, odbourání strachů a fobií
  • Výborné zkušenosti s léčením autistů a lidí s Alzheimerem
  • Odblokování hojnosti a peněz, zlepšení vztahů, radost ze života
  • Postoj k sexu, úprava hmotnosti, duševní a fyzické omlazení
  • Čistíme témata mnoha životů zpět a kvantově uzdravujeme současně další lidi
  • Prožijeme hlubokou relaxaci a obnovíme životní energii
  • otevření potenciálů, schopností a talentů
  • Kreativita atd.

Tato léčivá procedura trvá hodinu až 90 min, pro děti do 15 let 30 min, s tím že léčení pokračuje samo ještě další tři týdny. Nedoporučuje se jedna terapie jen tak na zkoušku, ze zvědavosti. Nikdy se neví co se odkryje, uvolní, neví to ani klient sám. Access Bars mění lidem život. Nejlepší účinky jsou zaznamenány obvykle po 3-6 sezeních (záleží na stavu klienta). Ke změnám v životě dochází již během 3-4 týdnů po terapiích, ale pocitově i viditelné změny mohou nastat již během pár dnů.

Matra je ALL OF LIFE COMES TO ME WITH EASY, JOY AND GLORY

FB stránka : Access Eva Brno