Co je to Access bars

Brno

Access Bars  -  Vítejte ve světě neomezených možností!

Skrze jemné dotyky prstů v různých kombinacích, které se vážou ke konkrétním životním tématům, necháme proudit energii, která daný prostor odblokuje a znovu nastartuje. Tato revoluční metoda umožňuje rychle změnit naše vědomí a odblokovat co je třeba. Access Bars je 32 bodů na hlavě v nichž jsou uskladněny všechny naše destruktivní  myšlenky, emoce, pocity, názory, přesvědčení a postoje, vzorce, které jsme přebrali od druhých lidí. Sezení Bars je jako když zmáčknete na svém počítači DELETE – tímto se vymazávají nepotřebné položky a  tento obsah už automaticky nevrací.

Pokud hledáte účinný způsob, jak se zbavit stresu, strachu, úzkosti a dalších negativních emocí, vyzkoušejte metodu Access Bars. Tato technika odblokuje a osvobodí vaše podvědomí, umožňuje vám žít svůj život naplno bez opakujících se chyb a mentálních bloků.
Dovolte si otevřít dveře ke svým snům a možnostem. Zažijte svět bez omezení a objevte svůj plný potenciál. Metoda Access Bars je nejen o uvolnění, ale také o pozitivní transformaci.
Nenechte se omezovat svými strachy a obavami. Dovolte nám ukázat vám, jak může být život bez stresu a plný klidu a harmonie. Zažijte metodu Access Bars na vlastní kůži.

Průběh mého sezení : Můžete se mnou sdílet co Vás trápí a s čím přicházíte, pokud si to vyberete, sezení obohatím tělesným energetickým procesem. Ten si buď zvolíte sami dle situace nebo Vám ráda poradím. Tělesných procesů znám asi 80 i více a každý je zaměřený na něco jiného.  Při sezení je možné udělat čistění, tím se posílí uvolnění programů nejen z těla, ale i z podvědomí. U metody Access Bars není potřeba vědět co Vás trápí, Vaše tělo ví s čím přicházíte a ví co může při sezení uvolnit. Samozřejmě pokud o něčem jste schopni mluvit, to se může změnit. Po sezení Vám ráda předám pár otázek, které můžete používat každý den a tím přitahujete do života to co si přejete. Délky sezení –  
90 min je obvyklý čas, zahrnuje konzultaci a metodu Access Bars, kterou vždy doplňuji tělesným procesem na uvolnění traumatů. Po sezení je ještě takové doladění, odpočinek a malé občerstvení na uzemnění. 
120 min – konzultace před, v tomto sezení kombinuji metodu Access Bars s jiným tělesným procesem z nabídky. Můžete si sami vybrat a nebo to nechat na svém tělu a ono si řekne co momentálně je pro něj přínosem.  Po sezení je doladění, odpočinek, malé občerstvení.
Na začátek doporučují delší sezení. S metodou pracuji aktivně od 2018. Bars se dá aplikovat i po jakékoliv masáži a vždy bude velkým obohacením. 
Pokud se vám metoda Access Bars zalíbí natolik, můžete se ji naučit. Termíny kurzů průběžně vypisuji. O metodu je veliký zájem a to mě moc těší, že lidé jsou připraveni vzít svůj život do svých rukou a dovolí se otevřít změně a většímu životu.

S touto metodou a dalšími access consciousness nástroji pracuji aktivně od března 2018. Mám různé zkušenosti u klientů, kteří sezeními prošli a mnoho se jich opakovaně vrací. Mám za sebou cca 600 různých sezení s klienty. Sama chodím pravidelně na výměny Access Bars nejen v Brně a velmi si to užívám. Po každém sezení se cítím lehčeji a plná energie, přichází mi nové tvořivé nápady a pracovní možnosti. Jsem vděčná, že mi tato metoda přišla do života!.  

Bars může být použit pro usnadnění změny v jakékoliv oblasti vašeho života. Pokud jste ochotni žít více z vědomí, jste ochotni otevřít cestu k léčení. Bars je o tom, že učíme tělo přijímat. Skutečné přijímání dovoluje vašemu tělu vytvořit nové volby a nové možnosti.

Co můžeme odblokovat přes Access Bars

 • Metoda Access Bars se používá v mnoha oblastech života. Může vám pomoci s následujícími problémy:

  1. Zvládání stresu a úzkosti: Pokud se cítíte přetížení, metoda Access Bars vám může pomoci uvolnit negativní emoce a napětí, což vede ke klidnějšímu a vyváženějšímu životu.

  2. Zlepšení vztahů: Metoda Access Bars může pomoci uvolnit staré vzorce a blokace, které vám brání v budování zdravých a harmonických vztahů.

  3. Zvýšení sebevědomí: Access Bars může pomoci osvobodit vaše podvědomí od negativních přesvědčení o sobě, což vede k většímu sebevědomí a lepšímu sebepojetí.

  4. Zlepšení tělesného zdraví: Access Bars mohou pomoci ulevit od fyzické bolesti a nepohodlí. Metoda podporuje tělesnou regeneraci a může podpořit léčení.

  5. Rozvoj kreativity: Odstraněním mentálních bloků může metoda Access Bars pomoci vstoupit do stavu otevřenosti a kreativity.

  6. Zlepšení výkonu a produktivity: Uvolněním bloků a stresu může metoda Access Bars přispět k většímu zaměření a efektivitě v práci i v osobním životě.

  7. Podpora osobního a duchovního růstu: Metoda Access Bars vám může pomoci uvolnit staré vzorce a otevřít se novým možnostem a zkušenostem.

  8. Odblokování finanční prosperity, uvolnění blokád a omezení, dovolíte si přijímat hojnost a peníze.

  Kromě toho je tato metoda skvělým nástrojem pro terapeuty a kouče, kteří chtějí pomoci svým klientům dosáhnout hlubších a trvalejších změn.

Tato léčivá procedura trvá hodinu až 90 min, pro děti do 15 let 30 min, s tím že léčení pokračuje samo ještě další tři týdny. Nedoporučuje se jedna terapie jen tak na zkoušku, ze zvědavosti. Nikdy se neví co se odkryje, uvolní, neví to ani klient sám. Access Bars mění lidem život. Nejlepší účinky jsou zaznamenány obvykle po 3-6 sezeních (záleží na stavu klienta). Ke změnám v životě dochází již během 3-4 týdnů po terapiích, ale pocitově i viditelné změny mohou nastat již během pár dnů.

 ALL OF LIFE COMES TO ME WITH EASY, JOY AND MiRACLES

FB stránka : Access Eva Brno