Co je to Access bars

Brno

Access Bars  -  Vítejte ve světě neomezených možností!

Skrze jemné dotyky prstů v různých kombinacích, které se vážou ke konkrétním životním tématům, necháme proudit energii, která daný prostor odblokuje a znovu nastartuje. Tato revoluční metoda umožňuje rychle změnit naše vědomí a odblokovat co je třeba. Access Bars je 32 bodů na hlavě v nichž jsou uskladněny všechny naše destruktivní  myšlenky, emoce, pocity, názory, přesvědčení a postoje, vzorce, které jsme přebrali od druhých lidí. Sezení Bars je jako když zmáčknete na svém počítači DELETE – tímto se vymazávají nepotřebné položky a  tento obsah už automaticky nevrací.

Průběh mého sezení : Můžete se mnou sdílet co Vás trápí a s čím přicházíte, pokud si to vyberete, sezení obohatím tělesným energetickým procesem. Ten si buď zvolíte sami dle situace nebo Vám ráda poradím. Tělesných procesů znám asi 80 i více a každý je zaměřený na něco jiného.  Při sezení je možné udělat čistění, tím se posílí uvolnění programů nejen z těla, ale i z podvědomí. U metody Access Bars není potřeba vědět co Vás trápí, Vaše tělo ví s čím přicházíte a ví co může při sezení uvolnit. Samozřejmě pokud o něčem jste schopni mluvit, to se může změnit. Po sezení Vám ráda předám pár otázek, které můžete používat každý den a tím přitahujete do života to co si přejete. Délky sezení – 60 min – toto sezení je vhodné pro lidi, kteří už buď metodu znají nebo chodí jen cíleně na ni a nepotřebují konzultovat. Přijdou si odpočinout o odmést myšlenky a otevřít se novým možnostem. 
90 min je obvyklý čas, zahrnuje konzultaci a metodu Access Bars, kterou vždy doplňuji tělesným procesem na uvolnění traumatů. Po sezení je ještě takové doladění, odpočinek a malé občerstvení na uzemnění. 
120 min – konzultace před, v tomto sezení kombinuji metodu Access Bars s jiným tělesným procesem z nabídky. Můžete si sami vybrat a nebo to nechat na svém tělu a ono si řekne co momentálně je pro něj přínosem.  Po sezení je doladění, odpočinek, malé občerstvení.
Na začátek doporučují delší sezení, za tři roky mám zkušenosti právě s těmi delšími sezeními, jsou pro lidi přínosnější. Pak můžete pokračovat těmi kratšími, je to na Vás. Metody můžu kombinovat i při 60 min sezení se můžeme domluvit na část Bars a část tělesného procesu. Bars se dá aplikovat i po jakékoliv masáži a vždy bude velkým obohacením. 
Pokud se vám metoda Access Bars zalíbí natolik, můžete se ji naučit. Termíny kurzů průběžně vypisuji. O metodu je veliký zájem a to mě moc těší, že lidé jsou připraveni vzít svůj život do svých rukou a dovolí se otevřít změně. 

S touto metodou a dalšími access consciousness nástroji pracuji aktivně od března 2018. Mám různé zkušenosti u klientů, kteří sezeními prošli a mnoho se jich opakovaně vrací. Mám za sebou cca 400 různých sezení s klienty. Sama chodím pravidelně na výměny Access Bars nejen v Brně a velmi si to užívám. Po každém sezení se cítím lehčeji a plná energie, přichází mi nové tvořivé nápady a pracovní možnosti. Jsem vděčná, že mi tato metoda přišla do života!.  

Bars může být použit pro usnadnění změny v jakékoliv oblasti vašeho života. Pokud jste ochotni žít více z vědomí, jste ochotni otevřít cestu k léčení. Bars je o tom, že učíme tělo přijímat. Skutečné přijímání dovoluje vašemu tělu vytvořit nové volby a nové možnosti.

Základním odlišovacím znamením Access je, že vše je o bytí v otázkách. Otázka otevře hranice a přinese světlo tam, kde jsme se rozhodli nemít možnost. Otázka otevírá vědomí o tom, jak můžeme vytvořit úžasný život, který přesahuje jakékoliv představy. Je důležité si být vědom toho, že otázka může změnit energii každé situace. 

 Mozkové vlny se během terapie Bars zpomalí, což umožní přístup k vzorcům chování a systémům přesvědčení a postojů, které jsme používali od dětství nebo z jiných životů. Začneme vlastně být více přítomni ve svém životě a minulost se nepromítá do budoucnosti stejným způsobem. Bars doslova mění pravděpodobnosti budoucích možností.

Co můžeme odblokovat přes Access Bars

  • Spouštíme ozdravné procesy na psychické a fyzické úrovni
  • Konečně jsme schopni realizovat plánované změny v našem životě
  • Zlepšení spánku, vnitřní klid, přítomný okamžik, odbourání strachů a fobií
  • Výborné zkušenosti s léčením autistů a lidí s Alzheimerem
  • Odblokování hojnosti a peněz, zlepšení vztahů, radost ze života
  • Postoj k sexu, úprava hmotnosti, duševní a fyzické omlazení
  • Čistíme témata mnoha životů zpět a kvantově uzdravujeme současně další lidi
  • Prožijeme hlubokou relaxaci a obnovíme životní energii
  • otevření potenciálů, schopností a talentů
  • Kreativita atd.

Tato léčivá procedura trvá hodinu až 90 min, pro děti do 15 let 30 min, s tím že léčení pokračuje samo ještě další tři týdny. Nedoporučuje se jedna terapie jen tak na zkoušku, ze zvědavosti. Nikdy se neví co se odkryje, uvolní, neví to ani klient sám. Access Bars mění lidem život. Nejlepší účinky jsou zaznamenány obvykle po 3-6 sezeních (záleží na stavu klienta). Ke změnám v životě dochází již během 3-4 týdnů po terapiích, ale pocitově i viditelné změny mohou nastat již během pár dnů.

 ALL OF LIFE COMES TO ME WITH EASY, JOY AND MiRACLES

FB stránka : Access Eva Brno