Healy přístroj-harmonizace buněk

HEALY – FREKVENČNÍ A KVANTOVÉ LÉČENÍ, OBNOVENÍ BIOENERGETICKÉ ROVNOVÁHY

Podle výzkumu je člověk zdravý jen v případě, že jsou zdravé jejich buňky a pokud jsou ty buňky schopné vzájemné komunikace. Zdraví buňky lze tedy stanovit na základe jednoduchého parametru – napětí buněčné membrány
Elektrické frekvence jsou jazykem a klíčem ke komunikaci mezi buňkami. 

Healy přístroj mi přisel do života v polovině února  Fascinuje mě jak jde technologie stále vpřed a dokáže přenést tolik možností do malé krabičky. Healy je jak na blízko skrz frekvenční léčení tak i na dálku, skrz fotku je možné udělat analýzu buněk jak lidí tak i zvířat a rovnou vyslat léčení přes kvantové pole. Healy dokáže i vyhodnotit jaký typ homeopatik či Bachových esencí je vhodné pro tělo a dodat je do těla skrz informaci. Vše je rychlé a snadné. Je možné propojit Healy u masáže nebo u jakékoliv jiného sezení nebo samostatně. Pokud Vás Healy okouzlí tak jako mě a budete si ho chtít pořídit domů pro sebe a Vaši rodinu, je možnost a ráda Vás s ním propojím. Můžete si
ho u mě vyzkoušet.
Od července 1000 kč (diagnostika plus harmonizace do 90 min) osobně i na dálku. Je možné pak i dokoupit následně harmonizaci na dálku.
Balíčky působení na dálku 1500 kč (5 hodin harmonizace na dálku, rozdělený na více dní dle klienta) 3000 kč (10 hod harmonizace s healy)
Pro zájemce 15 min zdarma

Mám k dispozici k prodeji tři frekvenční verze, které byly možné koupit do 6.7.2021.

Healy Holistic – 23 000 kč, obsahuje frekvenční programy s mikroproudy – zlatý cyklus, meridiány 1+2, Bioenergetická harmonie 1+2, podprahové programy, mentální programy, spánek, emoce/bolest, bioenergetická vzpruha, cooherence, kůže. 
Healy holistic plus – 38 000 kč,
obsahuje vsechno co druha verze a k tomu navíc ještě – práce, krása, fitness, ochranné programy, čakry, učení. 
K přístrojům je možné dokoupit si Teslovu cívku na bezdrátové použití a nebo další programy. Pro více informací zavolejte.

Healy využívá 144 000 zlatých frekvencí, kde podle našeho modulu každá má specifický účinek. Srdcem zažízení Healy je kvantový snímač, který pro nás individuálně vybírá ze zlatých frekvencí ty, které jsou pro nás nejlepší v době aplikace. Zlaté frekvence byly vyvinuty portugalským ředitelem klinik a vědcem Nuno Ninou, které za 15 let na svých klinikách léčil tisíce pacientů s prokazatelnými výsledky. Na základě těchto zlatých frekvencí, Healy obsahuje více než 100 specifických programů bioenergetické podpory různých oblastí života a symptomů. Tyto programy se aplikují lokálně prostřednictvím náramkových elektrod. Frekvence aplikované přes horní část těla ovlivňuje orgány, žlázy a nervový systém.

Každý orgán má určitou frekvenci, pokud zažijeme v životě stres, šok, trauma, buňky se zavřou a třepou se. To může postupem času vést k zánětům, nemocem. Programy v Healy jsou nastavené tak, že dokáží harmonizovat buňky, ozdravovat je a nastavit jim klid.
healy

Od července 2021 jsou k dispozici nové verze, součástí každé verze je aplikace search – vyhledávání vhodných programů z databázy cca 600 nemocí. Složeno lékaři a terapeuty. 
GOLD - cca 496 Euro, obsahuje 3 doživotní programy,  frekvenční programy s mikroproudy se zlatého cyklu, energetickou vzpruhu.
HOLISTIC - cca 997 Euro, obsahuje 5 doživotních programů,  programy zlateho cyklu, energetickou vzpruhu, programy mentální rovnováhy, meridiány 1+2, tři měsíce zdarma fitness, bioenergetická harmonie 1+2. Po třech měsících je možné programy zakoupit formou měsíčního předpatného.
AURA - cca 1495 Euro,  6 doživotních programů, programy zlatého cyklu, energetická vzpruha, mentální rovnováha, meridiány 1+2, aura, tři měsíce zdarma fitness, bioenergetická harmonie 1+2, emoce/bolest, spánek. Po třech měsících je možné zakoupit měsíčně formou předplatného
RESONANCE - cca 1987 Euro, 7 doživotních programů – programy zlatého cyklu, energetická vzpruha, mentální rovnováha, meridiány 1+2, Aura, Resonance – analýza
tři měsíce zdarma – fitness, bioenergetická harmonie 1+2, emoce/bolest,, spánek, čakry, bioenergetická revitalizace, učení. Po třech měsících je možné zakoupit formou měsíčního předplatného. 
PROFESSIONAL - 5044 euro, 20 doživotních programů, bez předplatného
zlatý cyklus, krása, práce, učení, ochranné programy, digitální výživa, energetická vzpruha, meridiány 1+2, Aura, Resonance – analýza, mentální rovnováha, Bioenergetická harmonie 1+2, emoce/bolest, spánek, čakry, revitalizace, fitness.