Reference

Po masáži mi můžete napsat vaši zpětnou vazbu, co se vám líbilo, co méně nebo vůbec, případně co by se dalo vylepšit. Můžete mi ji poslat i emailem a pokud budete souhlasit, uveřejním vaše podněty a hodnocení zde. Vždy prosím uveďte, na které masáži jste byli a jak se po ní cítíte.  

30 komentářů u “Reference

 1. O Evičce jsem se dozvěděla přes internet. Dostala jsem tip na super metodu Access Bars a díky tomu mi ji osud přivedl do cesty. První sezení bylo úžasné, pochopila jsem věci, s kterými jsem si dřív nevěděla rady a navíc se hned druhý den rozběhly finanční věci, které dlouho dobu stály na bodě mrazu a já z toho byla už zoufalá, no prostě se stal zázrak. Druhé sezení odkrylo zase dlouho nedořešené a negativní záležitosti, které mě tížily a já se mohla zase pořádně nadechnout a uvolnit. A díky třetímu Access Bars jsem šla pěkně do hloubky a mohla si vše zpracovat pěkně od podlahy. Můžu říct, že po těch 3 měsících, co jsem si toto vše procházela, jsem o sobě mnoho zjistila a také teď žiji mnohem kvalitnější a spokojenější život a to hlavně díky Evičce, které si nesmírně vážím a mohu ji s radostí ostatním vřele doporučit.

 2. DĚKUJI Vám za to, že jste !
  Pokud mohu doporučit tak všem!Nejen paní Eva není pro mě jen masérka, ale vzácná léčielka. Je to úžasný pocit od Vás odcházet po Access Bars je to zázrak, že to pomáhá. DĚKUJI G.

 3. Od kamarádky jsem se dozvěděla o terapii Access Bars. Zaujalo mně to natolik, že jsem se to chtěla naučit. Hledala jsem někoho blízko svého bydliště a našla jsem paní Evu. Hned od začátku byla velmi vstřícná co se týká informací, tak i termínu kurzu – sobota. Kurz měla velmi dobře připravený a podělila se s námi i o zkušenosti, které získala z různých kurzů i vlastní terapie. Velmi oceňuji pomoc s anglickými výrazy, a to i správné výslovnosti.
  U praktické části jsem byla ráda, že nám pomáhala najít ty správné barsy, a trpělivě vysvětlovala a opravovala, když bylo potřeba.
  Skvělá parta a atmosféra po celý den. Věnovala se nám beze zbytku až do konce, abychom si mohli vše vyzkoušet.
  Dobré občerstvení a příjemné prostředí. Cítila jsem se skvěle.
  Děkuji moc. Jitka

 4. Kurz měla perfektně připraven, vše probíhalo lehce a radostně. Informace, které jsme dostaly byly nad rámec očekàváni. Velmi podrobné vysvětlení pozic ale hlavně mnoho dalších postupů jak vyřešit případné odbloky, kterě při barsu vyskakuji a pomoct člověku dostat se
  do pohody. Velikà pomoc je písemný postup se všemi pokyny jak terapii provádět, můžeme okamžitě samy praktikovat. Ukázala nám jak být v otàzce což naprosto mění pohled na život. A zcela dokonalà je v tom jak je stàle dále s námi ve spojení.
  Jsem mnohokrát vděčná ,že jsem absolvovala kurz accsess bars.Otevřely se mi úžasné možnosti změn přistupu k svému životu.
  Denně mohu púsobit ná změny, osvobozovat se ze zátéžových programú a uzdravovat své tělo i duši. Jsem radostná,že se mohu scházet s přateli a v zájemně si předávat bars, místo abychom hodnotili a kritizovali.Těším se na dobu , kdy bude bars patřit k běžné hygieně těla i duše a budou jej běžně praktikovat děti v mateřské školce. Vřele doporučuji
  Evi, velký dík Martina

 5. I já bych se s vámi, zejména s těmi, kteří ještě váhají, chtěla podělit o mé dosavadní pocity a dojmy z terapie Access Bars. Zatím jsem tuto terapii absolvovala 2x (na začátku ledna a února). Na tuto techniku jsem narazila na internetu a velice mě to zaujalo, přišlo mi až neuvěřitelné to málo, co jsem se dočetla na internetu, ale věděla jsem, že je to přesně to, co potřebuji – zmáčknout delete v mém počítači v hlavě a zbavit se všech omezení, bloků a špatných přesvědčení, které jsem si během života stihla nasbírat, převzít apod. Nevěděla jsem ale, co od toho očekávat, co se bude dít, jak to funguje a jestli to skutečně funguje. Ale řekla jsem si, že chci změnit svůj život, tak jsem se objednala na první sezení. Už po prvním sezení mi bylo jasné, že to chci absolvovat znovu. Je to velmi příjemné a každé sezení je jiné. Poprvé jsem cítila vibrovat energii, po druhé spíše jsem měla pocit, jako bych se nadnášela. Po prvním sezení jsem byla hodně unavená, ale po druhém vůbec, cítím se šťastnější a lehčí psychicky a doufám, že to tak bude i nadále. U každého ty účinky mohou být jiné, u někoho stačí jedno sezení u někoho více, je to individuální. Jakmile to bude možné, objednám se znovu, pevně věřím, že se účinky Bars začnou projevovat i ve fyzické rovině, dlouho jsem totiž hledala cestu, která by mi pomohla zbavit se mých psychických i fyzických potíží a poprvé vnitřně cítím, že to je to, co jsem hledala. Jinak paní Zavadilová je moc příjemná, pozitivní a milá paní, která mi vše ochotně vysvětlila, předala mi spoustu informací, které jsem předtím vůbec nevěděla. Líbí se mi zároveň, že celé sezení se dá přizpůsobit individuálním potřebám tzn. že není nutné jen celou dobu dělat terapii Access Bars, paní Zavadilová mi sama navrhla různé další metody a techniky. Jsem vděčná za tu příležitost objevit Access Bars a zároveň poznat dalšího podobně naladěného člověka, jako jsem já. :)

 6. Chtěla bych se s Vámi podělit o zážitky s Access Bars a energetickými tělesnými procesy. Poznala jsem Evičku na semináři cvičení jogy v Letovicích a zaujalo mě, jak si děvčata co jsme se tam sešly povídaly o této technice vnitřního působení a léčení. Poprosila jsem Evičku o vizitku, že bych měla zájem. Jsem nadšená a neskutečně fandím této drobné a milé osůbce, která je tedˇ mojí kamarádkou. Moc si takových lidí vážím, kteří mezi nás ostatní šíří takovou sílu učení poslouchání vlastního těla a tím i uzdravování. Jsem ráda, že jsem měla tu čest a osud mě zavál do míst, kde jsme se potkaly. Access Bars je proces,který ozdravuje tělo i duši.Já po několika návštěvách se cítím skvěle a i život se mi srovnal a vyřešily se i co jsem měla dlouhá léta problémy, ztratila se úzkost, strach i dlouhodobé dluhy se mi jako zázrakem vrátily. Ví se, že náhody neexistují všechno je jak má být a já za to moc Děkuji. Přeji hodně zdraví a sily Lída

 7. Evu jsem poprve navstivil asi pred peti lety. Prochazel jsem velmi spatnym obdobim. Po kazde masazi me dokazala vždy osvobodit a zase si zacit verit v zivote. Podala mi pomocnou ruku jakou jsem necekal. Od te chvile se vracim pravidelne zpet. Stale jdu vpred a prekvapuje me novymi moznostmi. V soucasne dobe ma nejen masaze ale i nove metody, které postupne všechny testuji. Je to pro me nova zkušenost a citim zmeny ve svém zivote. Rad se vracim a vždy se tesim s cim novym me Eva zase prekvapi. Vse Nej s pozitivnim vyhledem.Karel

 8. Evi, chci Ti poděkovat za to, že jsem u Tebe mohla vyzkoušet sezeni Access Bars, kterou jsem předtím neznala a která mi pomohla vrátit duševní i tělesnou pohodu a obnovit pocit radosti ze života.
  Mám náročné zaměstnání v sociálních službách, navíc pracuji s lidmi s mentálním a kombinovaným postižením a směnuji, včetně nočních směn, takže často bývám hodně psychicky i fyzicky unavená a potřebuji tzv. dobít baterky…
  Především Ti děkuji za příjemný a lidský přístup i prostředí při praktikování vlastní terapie. Ráda Tě doporučím svým kamarádkám a známým. Terapii Access Bars jsem vyzkoušela celkem třikrát na různá tematická zadání: zdraví, zaměstnání a vztahy a pokaždé jsem prožívala při terapii velmi příjemné pocity i specifické vizuální prožitky podle působení energie na jednotlivá energetická centra.
  Ještě jednou děkuji, Evičko, za profesionální přístup a zprostředkování tak jemné, přitom však účinné, terapeutické metody. Maruška

 9. Today I enjoyed the Magic Hands massage by Eva. I loved every minute of it, and it lasted for 2 hours… Eva makes you feel comfortable immediately, and the environment is calm and cosy. She is also very pleasant to talk to – really an interesting lady. I can recommend her massages for everyone who is looking for a “real” massage!

 10. Již po několikáté jsem nechal své tělo i duši naplnit lehkou energií, úžasným pocitem volnosti, vzpomínkou na rané dětství, kdy nás hladily ruce naší maminky, smyslnými vůněmi, éterickou hudbou se starodávnými mantrami (Gayatri mantra) a hlavně úžasnými, lehkými a citlivými prsty masérky Evy, které dovedně a smyslně hýčkaly ve vlasech, obličeji, na dlaních i chodidlech a po celém těle.. Toto uvolnění při masáži je dokonalým odpoutání od reality k nádherným snům a prožitkům. Už se těším na další pokračování v červnu u příležitosti Eviných narozenin.

 11. Naprosto skvělý zážitek, který dává zapomenout na starosti všedního dne a přenese vás někam do meziprostoru. Dvě hodiny úžasného hýčkání a fantastický pocit, který jsem dosud nezažil. A i díky citlivému přístupu jsem si připadal jako v ráji.

 12. Masáž Kouzelné ruce jsem si dopřál jako dárek sám sobě po namáhaném a uspěchaném roce. Masérka, paní Eva, je velmi sympatická, milá, a hlavně empatická bytost. Masáž byl neskutečný zážitek, který mě dokonale zrelaxoval, nikdy sem nic podobného nezažil, bylo to úžasné. Čtyři hodiny masáže uběhly hrozne rychle, až sem tomu nechtěl uvěřit, člověk zkrátka ztrácí přehled o čase a nechává se jen unášet na vlnách relaxu.
  Moc doporučuji pro unavené manažéry, ale i pro všechny, kteří potřebují vypnout. Petr

 13. Na masáž “Perla z Havaje” chodím k Evě velmi rád, je to velmi profesionální masérka a díky jejímu osobitému přístupu si masáž vždy maximálně užiju. Nemám potřebu hledat nějaká jiná masérská studia, protože vím, že Eva mi nabídne vždy přesně to, co potřebuju a co mám rád :)

 14. diky za poskytnuté životní zastavení, ano musím říct prostě boží přísun nové energie a opakovat to samé co jiní napsali netřeba!! Pro její nádherné prospešné masáže dojíždím skoro přes celou republiku, jsem milovník masaží a dokáži ocenit kvalitní služby a božský dotek. Trápí mě Bechtěrovo chronické onemocnění páteře. Ať nám Evík davá energi dál!!

 15. Sono stato in agosto al centro massaggi da Eva, è stata un esperienza bellissima. La ragazza Eva è molto brava e professionale .. una vera professionista, L’ambiente è molto bello e confortevole, oltre che ai massaggi Lei usa dei buonissimi profumi e si puo scegliere, ne ha una varietà vastissima. Molto soddisfatto, ritornerò’ ….. Paolo da Italia

 16. Před dvěma týdny jsem vyzkoušel 3 hod zážitkovou masáž a musím potvrdit, že ten báječný pocit po masáži vydrží opravdu dlouho – ještě teď na to “jedu”. Skvěle dobité “baterie” vám dají znovu chuť a energii do života. Byl to opravdu úžasný zážitek a už se těším na další.

 17. Hello, my name is Jim and I am a certified massage-therapist in Holland since 1995.
  I met Eva 5 years ago and I have seen her growing from a basic level until what she is now. A multiple certified, 4 years experienced and very good massage-therapist. Beside that she is a very warm, caring and friendly person. She is also very driven to reach her goals in life and is prepared to invest in that in any possible way.
  As I am a therapist myself I can look different to other therapists, more critical. In the situation of Eva I can say that she belongs to the highest level of quality that is needed in the massage world. Not only because she is very good, as I experienced that myself during her massages. But also because she continues to follow different trainings to keep her quality and experience on a high level. She also speaks fluently English and Italian.
  Her salon/studio is of a professional level. With high standard oils, special technical equipment, good relaxing music and interesting natural health products.
  I am very proud to be among her friends and I can recommend her to everyone who wants to recieve an unforgettable threatment…!
  Jim van der Snoek, Holland….August 2015.

 18. Jedinečná atmosféra, skvělý přístup masérky a velmi intenzivní zážitek. Masáže Živý dotek vřele doporučuji všem, kteří si rádi nechají opečovávat své tělo a hledají masážní alternativu. V Brně něco podobného nenajdete, proto se vyplatí se sem vracet. Vše doplněno o krásné a uklidňující prostředí. To musíte vyzkoušet! Ondra

 19. Masáž u Evy měla jedinečnou atmosféru a oživila celé mé tělo. Po dvou hodinách jsem se cítil nesmírně uvolněný a přitom soustředěný, její účinek jsem pociťoval celé dny poté.
  Jsem vděčný za lidský, přátelský a přitom profesionální přístup. Moc se mi líbil výběr oleje, který mi nejvíc sednul a také čajík.
  Určitě na masáž znovu zajdu, nejen protože je příjemná, ale hlavně protože je léčivá.

 20. Připojuji se ke kladným ohlasům. Skvělý přístup, úžasná atmosféra a samozřejmě samotné provedení masáže, které bylo na vysoké úrovni. Co jsem nikde jinde nezažil bylo vnímání času. Vybral jsem si 2 hodinovou masáž, ale s rozhovorem před a po masáži a “čajovým dýchánkem” jsem se zdržel 3,5 hodiny, které utekly jako voda a ani chvíli jsem neměl pocit, že přetahuji nějaký limit. Naprostá pohoda. Doporučuji. Michal

 21. Rozhodla jsem se k tobe jit proto,ze jsi me nabidla neco jineho nez jsem znala z jinych masazi. Taky proto, ze jsem k tobe mela duveru. Pocit pri masazi byl ulevny a fajn. Po masazi jsem se citila dobre. Potoze jsme se zamerili na bolesti zad pri vstavani, tak jsem ti plne duverovala, ze me to prejde.
  A taky ze ano. Hned jak jsem odchazela, tak jsem vedela, ze te znovu vyhledam.

  Marie Svobodova
  *paní Marie absolvovala Aromaterapeutickou celostní masáž, se zaměřením na bolesti zad.

 22. Navštívila jsem kamarádku masérku s problémem. Bolela mě páteř konkrétně to bolelo pod pravou lopatkou a bolest šla až do ramen pravé a levé ruky. Po masáži se mi ulevilo. Vždy se obracím na Evku, když mám jakykoliv problém s páteří. Vždy mně pomůže od bolesti, uleví se mi. Masáž je vždy velmi příjemná a pokaždé je jinak zaměřená. Mám krásný pocit z masáže, úleva, relax a odpočinek. Velmi ráda ji doporučím přátelům. Má velmi přijemný přístup.
  Kovářová

  *paní Kovářová absolvovala masáž Povzbudivý čínský dotek

 23. Mne na masáž donutila jít bolest v krční páteři. Po starostech a fyzické námaze se tato část těla zablokovala tak, že jsem nemohla ani otáčet hlavou několik dní. Po jemné, ale přesto účinné odborné masáži už do druhého dne se mi úplně ulevilo. Doporučuji taky vyzkoušet:-)

  *slečna absolvovala masáž Povzbudivý čínský dotek

 24. Přišel jsem s bolavými zády a dostalo se mi perfektní a profesionální pomoci. Po masáži se mi okamžitě ulevilo a po druhé masáži zad problémy na dlouhou dobu odezněly. Už jsem několikrát masáž zad absolvoval, mám tedy s čím porovnávat a tahle byla bezkonkurenční.
  Nedalo mi to a na radu paní masérky jsem pro odpočinek a relaxaci zkusil i zážitkovou masáž – kouzelné ruce. Tady budu už jen stručný, protože na kompletní popis všech pocitů by stejně tento prostor nestačil. Jedním slovem dokonalé. A ještě dodám – úžasné a geniální. Chce se mi říct: „Zkuste to a uvidíte.“ Ale obávám se, že by se pak objednací lhůty u paní masérky neúměrně prodloužily. A dlouho se mi na další masáž čekat nechce.

 25. Pěkný den,

  na masáži u sl. Evy Zavadilové jsem byl 2x, první masáž Moje hřejivé pohlazení ( s lávovými kameny) byla úžasná, lávové kameny mě prohřály až do hloubky těla a jemný dotek jejich rukou dodal exkluzivitu této masáži, na druhé masáži Kouzelné ruce jsem byl tak relaxován, že jsem masáž střídavě vnímal a nevnímal – myslím, že se to nedá popsat – živý dotek rukou sl. Evy Zavadilové musíte zkrátka zažít – a pak pochopíte….:o) Nadchnul mě i interiér masážního studia – vše vkusně a hezky zařízené – s dřevěným nábytkem a krásnou výmalbou s relaxačním osvětlením. Masážní studio Živý dotek v Brně dlouho chybělo, ale ted´ se bez obav můžete svěřit do rukou sl. Zavadilové – domnívám se, že každá masáž v jejím podání je něco exkluzivního a luxusního s vysokou přidanou hodnotou, já zatím nikdy tak perfektní a profesionální masáž nezažil.

 26. V dřívějším období jsem si prošel a vyzkoušel různé masáže několika masérů, se zaměřením na bolavé záda a ztuhnutou šíji. Téměř vždy to byl výsledný efekt masáže, který tělo uvolnil, no trval jenom několik hodin, maximálně do druhýho dne. Ve stejném duchu jsem zkusil masáž ve studiu Živý dotek. Po předešlé konzultaci se slečnou Evou, jsme nakonec vybrali masáž Kouzelné ruce v trvání třech hodin. V uvedeném čase jsem měl možnost zkusit několik typů masáží, jejich účinek je znát i po několika dnech od masáže. Po této první návštěvě konstatuji, že zopakování stojí za to, snad to bude v co nejkratší době.

 27. Na různé druhy masáží zavítám několikrát za rok. Zkoušel jsem klasické masáže, baňky, lávové kameny. Zde jsem byl poprvé a musím konstatovat, že většina předchozích zkušeností se nedá po tomto zážitku nazvat masážemi. Vybral jsem si masáž Moje hřejivé pohlazení a nechal se hýčkat teplými kameny, ručníky, mandlovým olejem a samozřejmě šikovnými rukami masérky. Byl jsem nadšen. Určitě budu opakovat a tuto zážitkovou masáž všem vřele doporučuji

 28. dlouhodobé bolesti zad ze sedavého zaměstnání mě přivedly na myšlenku vyzkoušet masáž.
  jsem ale od přírody nedůvěřivý a taky stydlivý, takže přijít jen tak do nějakého masážního salónu a nechat se masírovat cizím člověkem pro mne nepřipadalo v úvahu.
  shodou okolností jsem náhodou narazil na slečnu Evičku na jednom diskusním serveru a na masáže přišla řeč. působila velice důvěryhodně a mile a tak jsem si řekl, že to jednou zkusím.
  první dojem nezklamal, slečna masérka je opravdu moc milý a veselý člověk, a hlavně šikovný profesionál, který své práci a vašemu tělu rozumí.
  zvolil jsem klasickou masáž s akupresurou a mohu potvrdit, že bolesti na nějaký čas skutečně ustoupily a kromě toho jsem si ještě odnesl příjemný zážitek z hodiny plné exotických vůni, hudby a relaxace, kdy se mi na závěr vůbec nechtělo vstávat :)

  Kuba, Brno

 29. Masáž “kouzelné ruce” je opravdu kouzelná, stejně jako masérka Eva. Po masáži jsem se cítil skvěle a rád si ji kdykoli zopakuju.

 30. Sedavé zaměstnání, málo pohybu a stres způsobily, že jsem s dlouhotrvajícími bolestmi zad vyhledal pomoc u Evičky. Nejprve jsem si myslel, že se bolesti dají odstranit pouhým rozmasírováním ztuhlých svalů, ale Evička mi po konzultaci a zjištění stavu navrhla a hned také provedla masáž “Povzbuzující čínský dotek”. Od té doby se obracím na ni, protože mi pokaždé přinese velkou úlevu a cítím se po každé masáži opravdu skvěle. Masáž v příjemném prostředí a s uklidňující hudbou je velmi příjemnou relaxací a vždycky mě nabije energií a optimismem. Nevěřil jsem, jak velký vliv má fyzická pohoda na pohodu duševní, ale po první masáži jsem poznal, že to skutečně funguje a rád se k ní vracím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>