Access Energetický facelift

ELIXÍR MLÁDÍ – ŽIVOTABUDIČ – HARMONIZACE TĚLA A DUŠE
Energie access energetického faceliftu omlazuje a přepisuje budoucnost stárnutí. Pracuje s celým tělem, jde hluboko do orgánů a  nastartuje samoozdravný proces v těle. Nejprve se změna projeví v těle a pak teprve na obličeji. 

Je možné se cítit a vypadat mladší BEZ injekčního botulismu, akupunkturních jehel a dalšího trauma ve vašem těle?

Access Energetický Facelift je úžasný proces, laskavý, jemný, pečující, relaxační, který může zvrátit vzhled stárnutí na obličeji a může vyvolat podobné účinky v celém těle. Pokud je proveden opakovaně (nejméně 20x) zdá se změna být trvalá. Energetický facelift se liší od ostatních alternativ v tom, že je jemnější, laskavější a snadnější pro vás a vaše tělo. Na mém sezení používám energii k pozvednutí a omlazení celého těla pomocí jemného, uklidňujícího, pečujícího doteku tváře a krku.

V mém salóně v Brně o Vás budu pečovat a pokud si budete přát, můžeme pracovat se s speciálními čistícími prohlášeními, které se týkají stárnutí, věku, vrásek, těla atd. Odblokování přinese větší efekt při sezení i po sezení. 

Je vhodný pro všechny, po sezení se budete cítit jako znovuzrození a pocítíte příval nové energie.

Access Energetický Facelift je profesionálně poskytován v lázních, masážích, praxích, anti-aging centrech, kancelářích plastických chirurgů a wellness centrech po celém světě Těla mají rádi dotek.