O mně

Jmenuji se Eva Zavadilová a narodila jsem se v Brně. Masážím jsem se  začala více věnovat před několika lety. Vždy jsem tuto práci obdivovala, tělo mě zajímá  jako celek. V té době jsem již pracovala několik let s energiemi, převážně s Reiki, Shambalou 1024 a Reiki Imarou. Ráda experimentuji, co všechno se dá dělat a jak se tyto energie přenášejí  i  dálkově. Je úžasné, jak to funguje.  Poznala  jsem  skvělou lektorku, díky které jsem v sobě objevila vlohy pro toto krásné povolání.
IMG_20200614_184137 (2)

Prohlubování mé profese

Později  jsem si  uvědomila, že klasická masáž v dnešní době nestačí. Je to jen jakýsi základ, na kterém člověk staví, ale je velké množství dalších zajímavých masážních technik. Postupně jsem se dostala až k reflexologii a čínské tlakové masáži. Vždy mě fascinovalo tělo a jeho schopnosti, jak lze prostřednictvím několika bodů  pomoci lidem po různých zdravotních problémech.  Nevyhledávám farmaceutické léky. Naopak hledám vždy řešení a pomoc v alternativní medicíně a v tom co již umím. Prošla jsem kurzy vedené  manžely Patakyovými, žáky Jiřího Janči – průkopníka reflexologie a alternativní medicíny u nás. Je úžasné, co všechno se dá zvládnout  harmonizovaným tlakem  na určité body,  případně i s pomoci psychoterapie. Po těchto kurzech jsem se začala více věnovat čínské tlakové masáži (akupresuře), meridiánům a akupresurním bodům. Tahle masáž je velmi oblíbená, protože je hodně účinná.

Relaxační celostní masáže v Brně

20140706_194518Svět masáží je velmi  zajímavý a pestrý, proto se stále učím nové věci.  Důležité pro mě je, že v této práci vidím smysl a dělám ji s láskou. Jsem empatická a na úrovni, proto ke každému klientovi přistupuji individuálně. Nepracuji na kvantitu,  důležitá je pro mě kvalita a spokojenost klienta. Relaxační celostní masáže jsou také úžasný relax, který může vyřešit nejen množství zdravotních problémů, ale také srovnat člověka psychicky, vypnout od všeho a nechat se unášet kouzlem dotyků, vůní a krásnou hudbou.

V roce 2013 jsem se rozhodla pro nový masážní zážitek a absolvovala jsem celostní smyslnou tantrickou masážní školu v Praze. Škola zahrnuje několik kurzů, na kterých je možné se naučit různé masážní techniky, které jsou novým směrem ve světě masáží. Původně jsem se domnívala, že chci pouze rozšířit masážní nabídku, ale již po prvním kurzu jsem zjistila, že jsem tam převážně kvůli sobě. Uvědomila jsem si  řadu  věcí spojených se sexualitou, která je pro mnoho lidí stále ještě tabu. Vždyť kolik manželství  nebo jiných vztahů   krachuje na stereotypu, nedostatku něhy a dotyků… Díky speciálním masážím s příjemnými rituály se člověk může navrátit zpět do harmonie, probouzí v sobě lásku, otevírá srdce a dokáže se i hloubkově uvolnit a vypnout od každodenního shonu a stresu.

Kromě masáží se zajímám o psychologii, duchovní vědy a alternativní medicínu. Před pár lety jsem si udělala několik kurzů, mj. „jak pracovat s vlastním podvědomím“, „práce v hladině alfa“, „sebepoznání“ a „jak na emoce“.  Tyto kurzy mě doslova změnily a díky neustálé práci na sobě samé, kdy odhaluji své horší já, nacházím k sobě cestu.  I přes všechno co se děje, se snažím být pozitivní a věřit, že bude stále lépe. Věřím, že každý je ve svém životě strůjcem svého štěstí. Způsobem myšlení člověk ovlivňuje svůj život. Negativní myšlenky přitahují negativní věci a naopak pozitivním myšlením je možno život výrazně zlepšit. Ovládnutí své mysli je složité, ale naučit se používat své podvědomí pro své pozitivní účely je  možné. Stačí jen chtít něco změnit a pustit dobro do svého života.

Stále vpřed novým metodám, Access Bars, Energetický Facelift, Akustické ošetření těla, kurzy Access Bars atd

V lednu 2018 ke mně přišla nová metoda Access Bars. Nejdřív mi o ní řekl můj klient a vzbudil ve mně zvědavost. Doma na internetu jsem si vyhledala vše co bylo možné a při tom cítila, že toto si přeji zažít. 10 let jsem zkoušela různé metody, techniky, regresní terapie. Uvědomuji si velmi dobře, že to jak člověk žije, co se mu děje a co přitahuje, je o tom v jakém nastavení žije, jaké vzorce ho ovlivňují a jak se tělo rozhodlo, že bude reagovat. Vždy mě tělo a mysl fascinovala tím co všechno je možné. Access Bars jsem vyzkoušela a měla několik sezení. Člověk mívá často očekávání a přeje si, aby již po prvním sezení se celý život změnil. I já jsem si to kdysi myslela. Dala jsem tomu čas bez souzení co přijde, naše těla jsou tak geniální a ví s čím začít. Není potřeba vědět vše do detailu jak co funguje a co bude, ale důvěřovat svému tělu a duši. Již při druhém sezení jsem se dokázala tak uvolnit a myšlenky se zastavily a zažila jsem úžasný stav, který se snad ani nedá popsat. Po každém následujícím sezení jsem si začla uvědomovat co říkám a víc slyšet co říkají druzí a jaké programy vyskakovaly ven. Byla jsem tím tak překvapená co se mi začlo dít v životě a jaké AHA momenty a změny přicházely. Rozhodla jsem se metodu naučit a zařadit ji do svého života a nabídnout ji také klientům. Během roku 2018 jsem navštívíla intenzivnější kurzy, kde jsem se naučila energetické tělesné procesy, pracovat s entitami, čištěním, práci s otázkami atd. Nakonec mě má intuice otevřela k myšlence učit kurzy Access Bars. Stala jsem se certifikovanou Access Bars facilitátorkou a začínám další životní etapu. Velmi se těším co vše mohu lidem předat a naučit je nejen metodu, ale i řadu jednoduchých ale účinných technik, které člověk může využívat v každodenním životě. Vše lépe zvládat a více se radovat ze života. Když přijde nečekaná situace, ze které se člověk někdy hroutí, tak aby ji zvládnul s větší lehkostí a nadhledem a otevřel si tím nové možnosti. Velmi mě těší zpětná vazba klientů, vždy si říkám, co všechno je ještě možné a jak vše může být ještě lepší než to je. Někdy si člověk uvědomí změnu až po několika měsících, někdy mnohem dříve. Každé tělo je individuální a má svůj čas pro změnu.

Mluvím plynně anglicky, italsky a  německy. Na všechny uvedené masáže, metody mám certifikáty.

I speak fluently english, parlo bene italiano, und ich spreche auch deutsch.