Kurzy Access Energetický Facelift

KURZY ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT BRNO

první pomoc v rukou, umět si pomoci, kdykoliv potřebujete

TERMÍNY BRNO 2020   17. 1.(pátek)  od 10 hod do 18 hod, kapacita jsou 4 místa, 2 jsou již obsazená    7. 2. (pátek) od 10 do 18 hod, 1 volné místo. Pokud Vám nevyhovuje termín, napište a ráda pro Vás vytvořím jiný.

OBJEVTE  VAŠI VNITŘNÍ I VNĚJŠÍ  KRÁSU

Zamilovali jste se do tohoto tělesného procesu a chcete si ho dopřávat pravidelně? Nebo Vás zaujala příležitost se o sebe více starat, mládnout, oživit tělo? Je tu možnost se ho naučit a dopřát svému tělu celodenní péči nejen o své tělo, ale i duši. Na kurzu poznáte podobně naladěné lidi, se kterými si můžete pravidelně setkávat a dopřát si relaxaci. Aktivací energií našemu tělu vlastních, pocítíte velmi rychle laskavý, pečující a hluboce uvolňující dotek na těle. Hlavním cílem je ozdravit naše tělo, orgány, spustit samoozdravný proces, zharmonizovat tělo a vedlejší efekt je zastavení stárnutí (omládnutí) Narozdíl od Access Bars pracujeme po celém těle, tam kde si to tělo žádá. Tento proces si každý může dělat sám na sobě a to je veliká výhoda. Samozřejmě je vždy lepší výměna s někým pro větší změny v těle. Nicméně pokud Vás něco trápí, můžete si sami pomoci. 

Access Energetický Facelift  je úžasný proces, kterým můžete odstranit známky stárnutí v obličeji. Při více opakování je účinek trvalý. Kolik pevných úhlů pohledů máme o svém těle? Co když stárnutí těla je jen úhel pohledu, který může být změněn?

Během dne se dozvíte vše o tomto tělesném procesu. Vysvětlím Vám čistící prohlášení, které používáme, 2x dostanete sezení a 2x ho dáte. Řeknu Vám spoustu zajímavostí z praxe, jak ho používám já, co jsem se dozvěděla a různé příběhy co všechno je opravdu možné. Věřím, že si tento proces zamilujete stejně jako já. Uvidíte instruktážní video s různými způsoby, jak využívat tuto energii. 

Po kurzu dostane každý mezinárodně uznávaný certifikát. Stáváte se praktikantem a můžete si toto sezení přidat do svého pracovního portfolia či ho využívat pro sebe, rodinu, přátele. 

Pro koho je určený: pro každého kdo má rád dotek, pro eliminaci stresu, kdo chce vidět svoji krásu, rád si dopřeje čas pro sebe nebo i rád pečuje o druhé lidi. Mladí lidé vyhledávají Access energetický facelift, protože mají po něm krásnou pleť, zejména ti co mají problémy s akné. Vyhlazuje vrásky, zacelí i jizvy.  Metoda je jednoduchá, každý se ji naučí. Dostanete manuál v češtině, a mapu s doporučenými pozicemi. 

Během dne zajistím občerstvení, ovoce, nápoje.

Cena je daná od zakladatelů, pro dospělí 5350 Kč, opakování kurzu 2700 Kč

Pro rezervaci, prosím uhraďte 1000 Kč (zbytek před začátkem kurzu) nebo celou částku na účet 2300196526/2010