Moje hřejivé pohlazení

Exotická prohřívající masáž

Máte-li rádi exotiku a vůni dalekých krajin, sestavila jsem pro vás kombinaci hřejivých technik. Horký lávový kámen v mých dlaních má moc vyvolat na vaši kůži hřejivou rozkoš. Ve vašich  smyslech se budou střídat vnímání smyslů vody a ohně. Každé části těla náleží rituál a vy mu ho můžete dopřát. Masáž teplými lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Kombinace tepla, doteku a vůně ji řadí mezi královny masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem. Horko v těle dokáže neskutečně probudit energii. Masáž jsem ještě obohatila pokládáním horkých ručníků.

12990_318515974952666_1928369354_n

Účinky masáže:

působí na energetické centra a meridiány. Při zdravotních problémech tyto meridiány bývají zablokované a neprůchodné. Proto neproudí energie a člověk se může cítit unavený, podrážděný, vyčerpaný a nemocný. Masáží se aktivují centra, odvádí z těla toxiny a stres. Nastartuje se očistný proces, detoxikace a dochází k celkové regeneraci těla. Uvolňuje křeče, ztuhlost svalů, rozpouští bolesti, regeneruje tkáně, otevírá kožní póry. Zlepšuje se celkově krevní oběh, posiluje lymfatický a imunitní systém. Zrychluje metabolismus. Masáž skvěle odstraňuje problémy se spánkem, koncentrací a neschopnost se uvolnit. Má vynikající účinek na psychiku. Doporučená i pro lidi co jsou neustále pod tlakem a jsou nuceni v krátkém okamžiku podat špičkový výkon. Před touto masáží se doporučuje nastartovat pitný režim, protože lávové kameny jsou 4x silněji navozují detoxikaci v těle s porovnáním klasické masáže. I po masáži je důležité pít a tím vyplavit toxiny z těla ven.

Kdy není vhodná masáž – kontraindikace:

  • Nesnášenlivost /alergie na teplo
  • Infekční onemocnění, záněty, horečka, pooperační stav
  • Poranění (otevřené rány), silné modřiny
  • kožní problémy, sluneční popáleniny, křečové žíly
  • Onemocnění srdce, vysoký krevní tlak
  • Cukrovka, epilepsie
  • Silná a bolestivá menstruace a těhotenství

Pokud na některou z uvedých kontraindikací trpíte a přesto běžně na masáže chodíte a trváte na masáži, pak vás požádám o potvrzení od vašeho lékaře, že na zmíněnou masáž můžete jít.