Healy

HEALY – FREKVENČNÍ A KVANTOVÉ LÉČENÍ, OBNOVENÍ BIOENERGETICKÉ ROVNOVÁHY

Podle výzkumu je člověk zdravý jen v případě, že jsou zdravé jejich buňky a pokud jsou ty buňky schopné vzájemné komunikace. Zdraví buňky lze tedy stanovit na základě jednoduchého parametru – napětí buněčné membrány
Elektrické frekvence jsou jazykem a klíčem ke komunikaci mezi buňkami. 

Healy přístroj mi přisel do života v polovině února  Fascinuje mě jak jde technologie stále vpřed a dokáže přenést tolik možností do malé krabičky. Healy je jak na blízko skrz frekvenční léčení tak i na dálku, skrz fotku je možné udělat analýzu buněk jak lidí tak i zvířat a rovnou vyslat léčení přes kvantové pole. Healy dokáže i vyhodnotit jaký typ homeopatik či Bachových esencí je vhodné pro tělo a dodat je do těla skrz informaci. Vše je rychlé a snadné. Je možné propojit Healy u masáže nebo u jakékoliv jiného sezení nebo samostatně. Pokud Vás Healy okouzlí tak jako mě a budete si ho chtít pořídit domů pro sebe a Vaši rodinu, je možnost a ráda Vás s ním propojím. Můžete si
ho u mě vyzkoušet.
Pracuji aktuálně se třemi healy aktivně, jsem experimentátor, co zjistím hned uvádím do praxe.  
Od července 1000 kč (diagnostika plus harmonizace do 90 min) osobně i na dálku. Je možné pak i dokoupit balíčky následně harmonizace na dálku.

Pokud zvažujete koupi přístroje nové verze od 7.7.2021 ráda Vás tím provedu. Pro zájemce, kteří uvažují o koupi přístroje 15 min zdarma. 

Mám k dispozici k prodeji starší verzi, kterou již není možné zakoupit přes společnost Healy.

Healy Resonance – 80 000 kč (zarezervováno) - obsahuje doživotně všechny frekvenční programy cca 140, k tomu má modul Aura, a modul Resonance – analýza přes fotku, dálkové čištění, harmonizace, kvantové doplnění minerálů, vitamínů. Modul resonance obsahuje – frekvence tkáňových solí, aminokyseliny, látky důležité pro organismus, bachové a australské esence, homeopatie – psycho, homeopatie – fyzická (tento typ homeopatie již není součástí verzí od května 2021 ani není v nových verzích), digitální nutriční směsi, frekvence drahých kamenů, i-thing, speciální programy pro zvířata atd. 
Healy resonance je možné používat nejen pro lidi, zvířata, rostliny, ale i pro ochranu domu, auta, harmonizace auta, posílení firmy, práce, skupiny lidí. Je možné kvantovat látky do vody a pitím frekvence přechází rovnou do buňky. Součástí je i dokoupený search modul.
Prodej přístroje – neposílám poštou, je nutné přijet osobně, abych Vám přístroj předala, nainstalovala a udělala školení, vše Vám ukázala, tak aby jste odjeli a věděli, že víte jak ho používat. Do ceny zahrňuji předání cenných informací, které získávám ze zahraničních zoomů o využití potenciálu healy, podporu a pomoc při řešení možných situací. 
Pro více informací mě kontaktujte.

Healy využívá obrovské množství frekvencí, kde podle našeho modulu každá má specifický účinek. Srdcem zažízení Healy je kvantový snímač, který pro nás individuálně vybírá z frekvencí ty, které jsou pro nás nejlepší v době aplikace. Zlaté frekvence byly vyvinuty portugalským ředitelem klinik a vědcem Nuno Ninou, které za 15 let na svých klinikách léčil tisíce pacientů s prokazatelnými výsledky. Na základě těchto zlatých frekvencí, Healy obsahuje více než 120 specifických programů bioenergetické podpory různých oblastí života a symptomů. Tyto programy se aplikují lokálně prostřednictvím náramkových elektrod nebo bezdrátově přes cívku. Frekvence aplikované přes horní část těla ovlivňuje orgány, žlázy a nervový systém.

Každý orgán má určitou frekvenci, pokud zažijeme v životě stres, šok, trauma, buňky se zavřou a třepou se. To může postupem času vést k zánětům, nemocem. Programy v Healy jsou nastavené tak, že dokáží harmonizovat buňky, ozdravovat je a nastavit jim klid.
healy

Od července 2021 jsou k dispozici nové verze, součástí každé verze je aplikace search – vyhledávání vhodných programů z databázy cca 600 nemocí. Složeno lékaři a terapeuty. 
GOLD - cca 496 Euro, obsahuje 3 doživotní programy,  frekvenční programy s mikroproudy se zlatého cyklu, energetickou vzpruhu.
HOLISTIC - cca 997 Euro, obsahuje 5 doživotních programů,  programy zlateho cyklu, energetickou vzpruhu, programy mentální rovnováhy, meridiány 1+2, tři měsíce zdarma fitness, bioenergetická harmonie 1+2. Po třech měsících je možné programy zakoupit formou měsíčního předpatného.
AURA - cca 1495 Euro,  6 doživotních programů, programy zlatého cyklu, energetická vzpruha, mentální rovnováha, meridiány 1+2, aura, tři měsíce zdarma fitness, bioenergetická harmonie 1+2, emoce/bolest, spánek. Po třech měsících je možné zakoupit měsíčně formou předplatného
RESONANCE - cca 1987 Euro, 7 doživotních programů – programy zlatého cyklu, energetická vzpruha, mentální rovnováha, meridiány 1+2, Aura, Resonance – analýza
tři měsíce zdarma – fitness, bioenergetická harmonie 1+2, emoce/bolest,, spánek, čakry, bioenergetická revitalizace, učení. Po třech měsících je možné zakoupit formou měsíčního předplatného. 
PROFESSIONAL - 5044 euro, 20 doživotních programů, bez předplatného
zlatý cyklus, krása, práce, učení, ochranné programy, digitální výživa, energetická vzpruha, meridiány 1+2, Aura, Resonance – analýza, mentální rovnováha, Bioenergetická harmonie 1+2, emoce/bolest, spánek, čakry, revitalizace, fitness.
MODUL RESONANCE – obsahuje Bachovy a australské esence, Schússlerovy soli, látky důležité pro organismus, nutriční směsi, homeopatika – kreativní psychologie, i-thing, frekvence drahých kamenů

Akce – všechny verze s předplatným, při zakoupení verze je rok předplatné zdarma. Další dva roky je zvýhodněné předplatne. V září stojí healy resonance (nová verze) 1753 euro.

HealyWorld funguje jako mlm, můžete být jen zákazníkem a užívat přístroje a všech jeho možností, nebo se můžete rozhodnout být i obchodníkem a sdílet informace o Healy dál. Firma Vás za to finančně zaplatí a můžete si budovat tým, příjem na víc popř i pasivní příjem. Vše je Vaše volba. Pokud se pro tuto variantu rozhodnete, ráda Vám s ní pomůžu.