ASEA – buněčné zdraví

ASEA – BUNĚČNÉ ZDRAVÍ

v prosinci 2023 jsem přizvala do svého života redoxní molekuly. Už v létě jsem žádala o fyzický produkt na buněčné bázi a paradoxně přes vlastní bolest v ruce jsem se dostala k gelu, který obsahoval redoxní molekuly. V prosinci jsem se konečně dostala k řadě videím, kde jsem pochopila celou unikátní technologii a uvědomila jsem si jaké mám štěstí, že mohu svému tělu dopřát něco co je tělu vlastní, přirozené, bezpečné a netoxické.

Co jsou to redoxní molekuly :
Redoxní signální molekuly jsou zodpovědné za umožnění správné buněčné komunikace ve vašem těle, aby byl zajištěn optimální výkon imunitního systému. Aktivují také imunitní systém vašeho těla k ochraně před bakteriemi, viry a infekcemi.
- chrání buňky, vyhledávají narušené buňky a buď je opraví nebo nahradí novými.
Jsou nezbytně nutné pro náš život a v případě, že naše buňky by je přestaly tvořit, tak člověk nepřežije.

Představte si, že chcete stavět dům, nakoupíte mariál a najednou máte vše, ale nemáte lidi, kteří s tím materiálem postaví ten dům. A když už by pracovníci byli, tak chybí šéf, který tomu rozumí a ví co se bude dělat jako první, tak je velká pravděpodobnost, že se dům postaví správně a vše bude fungovat. V těle je to stejné, potřebujeme mít redoxní molekuly, které dávají pokyn buňkám co mají dělat s materiálem, který mu dodáváme (vitamíny, šťávy, minerály, enzymy atd)
Krátké video jak to funguje v těle a proč potřebujeme redoxní molekuly :

https://www.youtube.com/watch?v=4YiHYNdjzR4   funkce v těle
https://www.youtube.com/watch?v=Cu3KswH3mcQ    redoxní objev

Vědci v USA dostaly Nobelovu cenu za stabilizování redox molekul mimo tělo a opětovné navrácení do našich těl. Dokonce farmacie pochopila o jak velký objev tu jde a chtěli odkoupit patent za obrovských milionů dolarů ale naštěstí vyhrálo srdce majitelů a rozhodli se, že najdou jinou cestu jak k lidem dopravit redoxní molekuly tělu vlastní.

Asea mě velmi nadchnula svou jednoduchostí a neskutečnou rychlostí a efektivitou na lidské zdraví. Neznám téměř nikoho kdo by neměl chronické nebo akutní bolesti nebo byl zcela zdráv.
ASEA má dopňky stravy v podobě gelu a nápoje s redoxními molekulami. Pokud toužíte vědět více, kontaktujte mě a ráda se vám budu věnovat a mohu vám gel i nápoj zprostředkovat., popřípadě i za 20 procentní slevu. Redoxni molekuly jsou vhodné jak pro lidi, tak i pro zvířátka, i rostliny, sportovce.

Je jedno jakou máme nemoc, diagnostiku. Je to z toho důvodu, že v těle není soulad a to se projevuje následnými nepříjemnými stavy např bolest, tlak, únava, pocení, zánět atd.. V tom místě jsou narušené buňky a když jim pomůžeme tak imunita ví co má dělat.
Když do toho místa dopravíme dostatek redoxních molekul, místo začne vysílat silný signál pro naši imunitu a ta vysílá ihned pomoc. Všechny nemoci vznikají tím, že se poškozují buňky a na to máme nyní pomoc v podobě vlastních redoxních molekul.

asea napoj gel renu